55 darmowych spinów na start w Book of Dead w Piggy Bang

Odbierz 55 free spinów w ofercie powitalnej Piggy BankOferta powitalna w kasynie Piggy Bang będzie jedną z ciekawszych alternatyw, na jakie natraficie w sieci. Dlaczego? Ponieważ nie wymaga od was żadnego dodatkowego obrotu środkami. Jak to możliwe i co to dokładnie oznacza? Cóż, większość operatorów działa tak, by gracz po odebraniu dodatku musiał długo obracać pieniędzmi, by te stały się realnie i można je było wypłacić na swoje konto bankowe. Taki obrót waha się od 30 do nawet 100-krotności zdobytej stawki. W praktyce oznaczało to, że jeśli otrzymaliście 100 złotych przy 30-krotnym obrocie, musieliście zagrać za 3 000 złotych, by móc działać dalej. Piggy Bang zakończyło to szaleństwo i dało wam więcej!

Ich promocja powitalna skierowana jest wyłącznie do nowych graczy. Musicie założyć zatem konto, by móc realnie skorzystać z dodatku. Gwarantuje on wam 55 darmowych obrotów do wykręcenia w grze Book of Dead. Jest to znany wideo slot, który mocno nawiązuje do klasycznego jednorękiego bandyty. Animacje i mechanizmy są zatem bardzo proste, dzięki czemu skupicie się przede wszystkim na rozrywce. By otrzymać dodatek w formie free spinów na tym etapie, jedyne co musicie zrobić, to wpłacić na swoje konto co najmniej 20€. Już ta stawka zapewni wam premię, dzięki czemu realnie powiększycie swoje szanse na sukces. Zakręcenia wydawane są w stosunku 1:1 do wpłacanych pieniędzy. Jeśli zatem chcecie zdobyć komplet – 55 obrotów, konieczny jest depozyt na 55€. Te będą potem przyznawane automatycznie i nie ma już konieczności zgłaszania się do Piggy Bang. Pamiętajcie przy tym, że obowiązuje tu podstawowy temat wydawania środków, tj. warunek pełnoletności i użytkowania komputera, określony następująco: „Ta promocja dostępna jest wyłącznie dla nowo zarejestrowanych graczy, którzy nigdy wcześniej nie dokonali depozytu do naszego Kasyna i mają ukończony co najmniej 18 rok życia. Tylko jeden bonus przysługuje na osobę, domostwo, dzielony komputer lub adres IP.” – skorzystać zatem można raz, zatem dobrze wybierzcie moment swojej gry.

55 free spinów to bardzo poważne doładowanie, które zapewnić wam może nawet specjalne jackpoty i wszelkiej maści kumulacje. Jeśli nie macie jeszcze konta, dobrze ten stan rzeczy zmienić. Dodatkowo, jeśli zależy wam na jak najskuteczniejszej zabawie, powinniście spróbować trybu DEMO. To darmowe rozwiązanie, które pozwala wam włączyć i ocenić wskazane wideo sloty. Tryb nie wymaga rejestracji i jest dostępny do ręki dla każdego, bez ograniczeń. W ten właśnie sposób będziecie mogli realizować swoją pasję i naszykujecie się do zmagań o cenne spiny. Jednocześnie nie możecie zapominać, że są dodatkowe do tego opcje wygrywania – Piggy Bang oferuje liczne promocje i bonusy dodatkowe.

Napisz komentarz