Producent gier hazardowych Spike Games

Spike Games to kolejna firma powstała w 2014 roku. To właśnie w tamtym czasie co ciekawsi pracownicy zdecydowali się „wyjść na własne”. Efektem jest studio, które chcielibyśmy wam teraz przedstawić. Angielski operator podszedł do tematu całkowicie inaczej, decydując się tu przede wszystkim na wdrożenia unikatowe, odbiegające od tego, co już można znaleźć w sieci. Firma zatem odeszła od charakterystycznego publikowania pozycji w krótkich odstępach czasu. Budują oni marką na bazie niewielkiej ilości wideo slotów, które mają czarować i wciągać na dłuższe rozgrywki. Specjalnie dla was oceniliśmy do czego są zdolni i co dokładnie czeka na wszelkich śmiałków, którzy zdecydują się wypróbować te automaty.

Producent gier hazardowych Spike Games

Producent i dostawca gier hazardowych Spike Games

Firma jest w pełni licencjonowana przez UK Gambling Comission, dzięki czemu macie 100% gwarancji nie tylko legalności, ale i bezpieczeństwa samej rozgrywki. Możecie tu zatem liczyć na najwyższej jakości zabawę, która jednocześnie daje szansę do wygrania dużych pieniędzy. Odpowiadać za to mają nie tylko jackpoty, ale mini gry i zagadki, które będą dodawane do poszczególnych tytułów. Możecie je naturalnie łączyć z bonusami i wszelkiej maści promocjami, które będą dla was udostępniane na stronie operatora u którego założycie konto. Testując gry jak Cuddly Cash czy Shamrock Shuffle otrzymacie pomysły, których zapewne jeszcze nie doświadczaliście, co będzie tu jednym z kluczowych i najważniejszych atrybutów przemawiających za Spike Games.

Co znajdziecie w grach Spike Games?

Wszystkie ich tytuły są unikatowe, jako, że jest ich naprawdę niewiele. Jak już wspomnieliśmy, Spike Games nie koncentruje się wcale na ilości, wychodząc z założenia, że standard dostępny jest u konkurencji. Właściciel, jakim jest Rob Anderson, przygotował dla was nie lada propozycje, które w dużej mierze będą bazować na symulatorach czy trybie dopasowania danych wartości. Pojawiają się zatem elementy logiczne, które pozwolą wam dla przykładu układać konkretne rozwiązania. Zanim jednak do tego dojdziecie, warto poznać FAQ dopisane do danej gry, przetestować ją, a także zrozumieć rządzące nią układy. Sam tryb planszy wygląda tu naturalnie i pokazuje nam możliwość weryfikowania stawki, granych układów czy po prostu uruchomienie automatycznej rozgrywki. W zależności od wideo slota szablony animacyjne będą jednak znacznie różnić się od siebie. W Alive Cooper School’s Out For Summer znajdziecie dla przykładu krzesło elektryczne i liczne dołączonego do niego diody i żarówki, które raz po raz będą strzelały elektrycznymi piorunami, urozmaicając zabawę. W połączeniu z trybami zagadek, Wild, Scatter czy Free Spins, zyskacie tu nie lada pomysły, a każdy z nich będzie można od razu przetestować. Wiele z nich włącza się losowo, na co nie macie żadnego wpływu, mocno jednak urozmaicą każdą rozgrywkę.

W jakie gry zagracie?

Studio dysponując małym zespołem koncentruje się na konkretnych rozwiązaniach. Gry nie będą tu doskonałe względem animacji i rysunków, skupią się bardziej na wyglądzie klasycznym, który jednak został uzupełniony o dane pomysły unikatowe. Poniżej prezentujemy kilka pozycji, które dokładnie wyjaśniają jak prezentuje się operator i jakie daje wam możliwości.

  • Alice Cooper: To pierwsza gra, którą testowaliśmy. Przeniesie was do bardzo specyficznego czasu wakacji, który niejako przerodził się tu w… horror z krzesłem elektrycznym w tle. Rozgrywka przy planszy 5 x 3 pełna jest prądu, a automatyczny tryb Wild Eyes pozwoli darmowo kręcić trzema bębnami przez kilka kolejnych rund, oddając wam niebotyczne wygrane. Pojawia się opcja Free Spins Gambler czy mini gra z uruchamianiem wspomnianego krzesła – tak, skażecie tam człowieka na spalenie!
  • Star Drop: Ten kosmiczny slot przeniesie was właśnie do kosmosu i zaoferuje układ na poziomie 9 do 9, co jest szalenie nietypowym pomysłem. Gra współgra z operatorami mobilnymi, dzięki czemu zagracie też na smartfonie. Tryb spadających gwiazd będzie tu widoczny od pierwszej rundy. Wciągnie was zapewne tryb Bomby, która ląduje w części planszy i niszczy ją, oddając wam kolejny rząd szans na wygraną. Do odwiedzenia jest cała galaktyka, a wy będziecie mogli uruchomić mnożniki na poziomie 5 razy!
  • Candy Cash: tu również napotkacie na tryb 9 x 9. Mimiczne Candy Cash oddaje wam możliwość błyskawicznej gry przy trybie lawinowym, znanym chociażby z Gonzo’s Quest. Poza klasycznymi typami zawalczycie tu o jackpot na poziomie 250 000 żetonów. W trybie bonusowym pojawi się sposobność losowania nagród, ale też odzyskania pięciokrotności granej stawki.
  • Shamrock Shuffle: Mały skrzacik w zielonych ciuchach i z kuflem piwa przywita was tu za sprawa zaledwie trzech zwycięskich układów. Celem gracza będzie odszukanie garnca ze złotem, ale też zmierzanie w kierunku samej tęczy. To właśnie wówczas uruchomicie fazę nawet 20 zwycięskich układów. Co ważne, tryb matrix uruchomi też fazę ruletki, nieznaną z innych gier studia.

Większość pozycji dostępnych jest też za darmo, aczkolwiek zależy to od kasyna do którego traficie. Spike Games w tej materii wciąż prowadzi kolejne testy, których wyników wyczekujemy.

Napisz komentarz