Producent gier hazardowych Kalamba Games

Wybór gier hazardowych w ofercie kasyn internetowych nie jest dziś tak prostym zadaniem. Wiąże się to w szczególności z faktem, iż gry różnią się między sobą wyglądem, funkcjami czy wygranymi. Wpływ na to mają sami producenci gier. Na rynku są zarówno małe jak i wielkie studia, które tworzą automaty do gier. Postanowiliśmy nieco bliżej przyjrzeć się tym mniejszych firmom, gdyż są one coraz częściej wybierane przez kasyna. Tym razem nasz wybór padł na Kalamba Games. Postaramy się zatem przybliżyć sylwetkę tego studia, jak i sprawdzić najciekawsze gry tego producenta. zapraszamy zatem do lektury.

Kim jest Kalamba Games?

Kalamba Games to firma z Malty, która powstała pod koniec 2016 roku. Od tego czasu zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla kasyn internetowych. Kalamba Games jest zespołem doświadczonych i pełnych pomysłów pracowników. Posiadają oni bogatą wiedzę na temat branży i mechanizmów, dzięki którym funkcjonują nowoczesne gry kasynowe. Jej zespół znany jest z tego, iż korzysta zarówno z najnowszych i najlepszych technologii, jak i również tradycyjnych rozwiązań. Firma Kalamba Games każdego roku wypuszcza na rynek kilkanaście nowych slotów, przez co jej portfolio znacząco się powiększa. Obecnie z jej oferty korzysta już coraz więcej kasyn internetowych i zapewne liczba ta będzie się tylko zwiększać. Firma ta ceni sobie wysoką jakość, dlatego też większość automatów do gry w jej portfolio to sloty 3D o ciekawej tematyce.

Kim jest Kalamba Games?

Najciekawsze gry od Kalamba Games

Kalamba Games dysponuje w swej ofercie kilkudziesięcioma grami. Są to produkcje o różnorodnej tematyce czy budowie. Wśród nich znajdziemy między innymi gry oparte na tradycyjnych maszynach wrzutowych, gry świąteczne, o tematyce przygód, odkrywania skarbów, wampirów, zombie, dawnego Egiptu, prehistorii, kultury Chin, Irlandii, gry o maszynach, smokach, zwierzętach. Co bardzo ważne, gry te znacząco różnią się między sobą także i budową. Niektóre posiadają nietypowe bębny o większej lub mniejszej ilości rzędów symboli. Przy okazji producent wprowadza inną liczbę linii wypłat, mniejsze lub większe stawki za grę, mnożniki za wygrane, symbole specjalne, bonusy, darmowe spiny czy nawet jackpot. Dlatego też gracze powinni w ofercie Kalamba Games znaleźć coś idealnego dla siebie. Oto naszym zdaniem najciekawsze gry tej marki.

  • Joker Max: jest to gra nawiązująca do tradycyjnych jednorękich bandytów. Posiada na bębnach symbole owocowe, bar, 7, jokera, dzwonki. Ma jednak zupełnie inny układ, gdyż producent zdecydował się na wprowadzenie aż 6 bębnów z 4 rzędami symboli oraz 40 linii wypłat. Na graczy czekają tu między innymi symbole wild z mnożnikiem za wygrane do x10, darmowe spiny, bonusy czy nawet kilka jackpotów o różnej wielkości.

  • Operation: Diamond Hunt: jest to gra tematyczna, gdzie spotkamy się z tajnymi agentami. Na bębnach dzięki temu zetkniemy się z bronią, ruletką, drogimi samochodami, jachtem, zegarkiem. Gra ta posiada całkiem ciekawy układ 6 bębnów, gdzie pierwszy i ostatni mają po 3 rzędy, drugi i piąty po 4, a trzeci i czwarty po 5. Wpływa to na fakt, że w grze obecny jest system 3600 ways to win. Gra ta zapewnia maksymalną stawkę na poziomie aż 400 euro. Ma to znaczący wpływ na jackpota. Otóż Operation: Diamond Hunt posiada 3 jackpoty, gdzie można zdobyć nawet milion euro!

  • Blood Moon Express: ta gra z kolei dotyczy różnych straszydeł, które znalazły się w pociągu. Jest tutaj Drakula, Mumia, Wilkołak czy Pumpkin Head. Sprawia to, że wraz z dźwiękami w tle jest to całkiem upiorny slot. Gracze mogą liczyć na darmowe spiny, mnożnik wygranej do x5, 60 linii wypłat, maksymalny zakład do 600 euro! Także i ta gra posiada oryginalny układ 6 bębnów. 1. posiada 2 rzędy, 2. posiada 3, następny 4, potem 5, a ostatnie dwa bębny mają po 6 rzędów symboli. Maksymalnie można tutaj wygrać do x100 stawki.

  • Age of Ice Dragons: gra o tematyce lodowych smoków przenosi graczy w odległe ośnieżone góry. Znajduje się tu bowiem kraina, gdzie obok siebie żyją ludzie i tajemnicze smoki. Tytuł ten zawiera 10 darmowych spinów z mnożnikiem x3, symbol wild, wild feature, jak i 40 linii wypłat. Podczas rozgrywki można liczyć nawet na wygraną wynoszącą x400 stawki.

  • Double Joker: jest to tytuł, który tematyką i budową nawiązuje do tradycyjnych jednorękich bandytów. Składa się bowiem z klasycznego układu 3 na 3. Posiada przy tym 10 linii wypłat. Najwyższa stawka w grze wynosi 100 euro. Polecamy Double Joker w szczególności miłośnikom stylu retro. Podczas rozgrywki z Jokerem możliwe jest wylosowanie wyższych mnożników, które mogą wynieść do x27.

Kalamba Games udowadnia, że jest w stanie tworzyć zarówno klasyczne gry hazardowe jak i nowoczesne sloty 3D. Zaskakuje przede wszystkimi odważnymi pomysłami z nietypowymi bębnami oraz wysokimi stawkami za zakłady. W jej produkcje można przy tym zagrać zupełnie za darmo i to bez depozytu.

Napisz komentarz