Producent gier hazardowych Pragmatic Play

Pragmatic Play jest studiem do którego zawsze chętnie wracamy. Ich tytuły jak Wolf Gold czy seria Gods wzbudzały w nas emocje od lat. Wiemy, że podobnie do zagadnienia podchodzą fani z całego świata. Każdego dnia zresztą setki tysięcy osób sięgają po wideo sloty (i nie tylko) pochodzące od tego dewelopera. Biorąc pod uwagę ich unikatowe systemy oraz świetne rozwiązania nakierowane na rozrywkę sieciową, nie jest to dla nas żadnym zaskoczeniem. W poniższym artykule postaramy się zaprezentować podstawowe ich funkcjonalności, jak również elementy składowe, które koniec końców wpłynęły na tak dużą popularność. Po krótkiej lekturze łatwiej dobierzecie automaty do swoich oczekiwań.

Producent gier hazardowych Pragmatic Play

Ponieważ opisywane przez nas studio deweloperskie działa na rynku od wielu lat - nie bez powodu postrzegane jest jako prawdziwy gigant. Jednym z ich głównych atutów jest niebywała wręcz technologia. Można z niej korzystać tak na komputerach jak i urządzeniach mobilnych. W grę wchodzą smartfony oraz tablety wszelkiej maści. Musicie jednak wziąć pod uwagę, że animacje stosowane w tych gierkach należą do niezwykle mocnych. Efekt jest taki, że dobrze sięgnąć po lepsze urządzenie, a przynajmniej należycie zaktualizowane. Dzięki temu będziecie mogli w spokoju zrealizować wszelkie stawiane przez operatora misje. Poniżej zaprezentujemy wam nie tylko kluczowe rozwiązania z zakresu mechaniki, ale podamy także kilka wskazanych automatów, obecnie najbardziej cenionych na rynku. Niektóre z nich dopiero pojawiły się w ofertach, inne z kolei znane są nam od wielu lat.

Producent i dostawca gier hazardowych Pragmatic Play

Symbolika w grach

Lista gier od studia ma być wkrótce powiększona o Alladin and the Sorcerer ale też o Honey Honey Honey, które na zapowiedziach prezentuje się wręcz perfekcyjnie. Nie ma co ukrywać, Pragmatic Play skierowane jest przede wszystkim do fanów nowinek technologicznych, aczkolwiek trzeba nadmienić, że na początku swojej działalności stworzyli wiele automatów godnych końcówki lat 90-tych, gdzie prostota zmagań jest najważniejsza. W co w ogóle możecie obecnie zagrać? Chociażby w Tree of Riches, John Hunter and the Tomb of the Scarab Qeen, Super Joker, The Great Chicken Escape, Vampires vs Wolves, Hot Chilli, Monkey Warrior czy też Sweet Bonanza. W każdej z tych gier znajdziecie bardzo mocno rozbudowane animacje, świetne efekty dźwiękowe oraz odrębny system zwycięskich układów czy mechaniki ogólnie. Do kluczowych technologii stosowanych w grach zaliczymy przede wszystkim Wild i Scatter.

W obu przypadkach mówimy tu o bardzo prężnie rozwijającej się dziedzinie, gdzie widoczne są chociażby mnożniki, faza re-spin, dodatkowe tury czy opcje premiowe, które często uzupełnione są przez znaki Bonus, Free Spins czy Jackpot. Za ich sprawą dla przykładu aktywujecie darmowe obroty, mini gierki zaimplementowane w systemie czy też po prostu kumulacje. Opcji jest tu bardzo dużo i konieczne jest sprawdzenie wszystkich gier po kolei, by przekonać się, jak działa dane rozwiązanie. Nie można ich traktować całościowo, co bardzo szybko zrozumiecie. Jak to jednak możliwe, by wiedzieć wszystko? Paradoksalnie, jest to dość proste. Wystarczy skorzystać z trybu demo. Jest on zaimplementowany w każdej grze od Pragmatic Play i większość kasyn internetowych udostępnia go od ręki. Za jego sprawą aktywujecie tzw. Wirtualne żetony. To fikcyjne pieniądze, które nakierowane są tylko i wyłącznie na trening. Dzięki nim możecie praktycznie bez ograniczeń ilościowych i czasowych testować gry, co potem przekłada się na lepsze wyniki przy grze za prawdziwą gotówkę. Żetony co prawda się kończą – jeśli wam nie idzie – ale odświeżenie gry automatycznie je odnowi. Do tego rozwiązania najczęściej nie jest wymagana rejestracja, ani tym bardziej, depozyt.

Najpopularniejsze tytuły

Do grona znanych i cenionych gier zaliczyć należy także 5 Lions Gold, Triple Jokers, Pirate Gold, Caishen’s Cash, The Dog House, Egyptian Fortunes. Wild Pixies, Extra Juicy, Wild Gladiators, Safari King, Treasure Horse czy Mustang Gold. Pełna lista jest, rzecz jasna, znacznie większa, ale nie ma sensu sięgać po każdą pozycję. Ostatecznie, ciężko tu mówić o obiektywnej opinii w zakresie wideo slotów czy trybu na żywo, gdzie zmierzycie się z prawdziwymi krupierami. W ich przypadku dostępna jest ruletka oraz jej wydanie Speed, ale też Blackjack. To bardzo ciekawe rozwiązanie kasyn online, gdzie rywalizacja oraz adrenalina wkraczają na znacznie inny poziom. Co ciekawe, sami wybieracie tu stawki, a te minimalne to zaledwie kilka złotych, zagracie zatem nawet wówczas, gdy wasz budżet jest minimalny. Co ważne, większość z tych gier bierze udział także w kasynowych promocjach, dzięki czemu bez trudu powiększycie zasoby i poznacie każdą dostępną opcję. W razie wszelkich pytań możecie zresztą liczyć na wsparcie klienta. To dostępne jest nas tronie Pragmatic Play, ale jednocześnie wszyscy operatorzy online pozwalają na współpracę z konsultantem. Jest on dostępny przez całą dobę, również we wszelkie święta. Taki czynnik jest istotny dla każdego gracza, który ceni sobie przepływ informacji i chce mieć pewność, że sięga wyłącznie po produkty najwyższej możliwej jakości.

Napisz komentarz