Producent gier hazardowych Blueprint Gaming

Angielska firma Blueprint będzie dla was zapewne nowością. Marka działa jednak na rynku wystarczająco długo, by mówić o niej jak o podmiocie cennym dla całego hazardu. Ich produkcje z zakresu wideo slotów cenione są wszędzie tam, gdzie trafiają. Stąd też lista kasyn online, które podpisują umowy na współpracę, stale rośnie. W naszym materiale chcemy wam przybliżyć konkretniej ich działania, jak również opisać wybrane automaty – te najczęściej spotykane w sieci. Za sprawą takiej lektury znacznie łatwiej ocenicie ich możliwości i wybierzecie dla siebie najbardziej korzystne propozycje.

Producent gier hazardowych Blueprint Gaming

Producent i dostawca gier hazardowych Blueprint Gaming

Blueprint ląduje u coraz to większej liczby operatorów, co jest dobrym znakiem dla osób, które cenią gry klasyczne, jednocześnie uzupełnione o mocne aspekty mechaniczne i funkcjonalne. Znajdziecie tam dziesiątki ciekawych rozwiązań oraz mini gier, które dla części graczy stanowią jej największą siłę. Naturalnie można się też spodziewać dużych wygranych, w tym potencjalnych jackpotów, aczkolwiek już na tym etapie pragniemy uczulić, że nie są one podstawą tej marki. Na przestrzeni ostatnich lat takie hity jak King Spin, Gods of Olympus, Return of Kong czy Valletta Megaways zyskały ogromną popularność. Nic zatem dziwnego, że przy obecnym rozwoju technologii użytkownicy chcieliby pograć w te tytuły także na urządzeniach mobilnych. Z początku nie wszystkie kasyna internetowe się do tego dostosowały, następnie tworzono aplikacje, które udostępniały część gier, które były nowsze i bardziej zoptymalizowane z takimi wymogami.

Promocje na gry od Blueprint Gaming

Nie ma co ukrywać, że poza aspektem technologicznym samych gier, gracze bardzo często zwracają jeszcze uwagę na promocje. Te zależne są zawsze od kasyna internetowego na którym macie konto, dlatego też jest wskazane, byście dokładnie zapoznali się z metodologią i systemem pracy każdego z operatorów, zanim zdecydujecie się na rejestrację. Pomoże to w uniknięciu sytuacji, kiedy tych bonusów po prostu nie ma. W przypadku Blueprint Gaming ich gry często są wybierane do promocji także poprzez aspekt właśnie technologii, bardzo mocnej grafiki, świetnych gier bonusowych i więcej. W zakresie samych promocji, możecie liczyć na ich szczegółowe rozróżnienie. Zaczniemy od akcji powitalnej. Prawie zawsze zbudowana jest ona wokół dodatkowej wpłaty, która powiększana jest o 100% do wskazanej wartości. Wykorzystacie te środki na wybrane wideo sloty. Od czasu do czasu przy tym rozwiązaniu dodaje się jeszcze darmowe spiny, które praktycznie każdorazowo będzie można wykręcić na grach Blueprint Gaming. Podobnie sytuacja ma się z reload bonusem, czyli doładowaniem gotówkowym.

Co znajdziecie w grach Blueprint Gaming?

Ponieważ ich gry należą do kategorii mocno klasycznych, nastawcie się tu przede wszystkim na prostą grafikę i układy bębnów. Co jednak ciekawe, odchodzi się tu od prostego rozwiązania 3 na 3 czy też 5 na 3. Od czasu do czasu sięgniecie po zupełnie inne pomysły. Gry oferują wam zawsze możliwość wyboru stawki, granych linii czy prosty przycisk rozruchu, często umieszczany po prawej stronie planszy. Blueprint oferując nam obecnie 46 wideo slotów ma w tym jednak pewne odstępstwa. W zakresie technologii spotkacie tu rzecz jasna grę automatyczną, ale też mnożniki nagród, fazę re-spin czy też darmowych obrotów. To, jaki znak uruchomi dany pomysł zależy jednak od wideo slota. Kilka propozycji z tym związanych opiszemy dla was poniżej.

W jakie gry studia zagracie?

Lista jest bardzo długa i można ją uzupełniać tak ciekawymi pomysłami jak Buffalo Rising Megaways z planszą podzieloną na tryb 3-5-5-5-5-3 czy też Genie Jackpots, Diamond Mine i Inspector Gadzet na bazie słynnej kreskówki. My jednak skupimy swoją uwagę na najpopularniejszych hitach.

  • King Spin: To klasyczna owocówka w najlepszym wydaniu. Znajdziecie tam znaki karciane oraz właśnie owoce, które stanowią lwią część zestawienia. Przy układzie 5 na 3 zastosowano aż 20 zwycięskich układów oraz tryb Wild, który pozwoli wam ponownie rozruszać kołem i jeszcze do tego zgarnąć mnożniki nagród.
  • Gods of Olympus: Gra w trybie Megaways, która dodaje nam kolejne bębny. Całość działa na zasadzie systemu 6 na 5 znacząco odbiega od tego co już widzieliście. Symbole Wild dodatkowo rozciągać się mogą na cała kolumnę, dzięki czemu tworzycie nowe obrazy, zyskujecie mnożniki i fazę re-spin w najlepszym wydaniu.
  • Tiki Treasures: Ponownie gra z systemu Megaways, która ma bardzo nietypowy układ planszy. Kolumna od 2 do 5 posiadają jeden większy rząd, który dodaje wam możliwośći polowania na tajemnicze maski z dżungli. Stawka minimalna szacowana jest tu nawet na 0,1€.

Jak zatem widzicie wyżej, jest o co grać. Sloty od tego dewelopera słyną doskonałymi propozycjami, połączenie grafiki i funkcjonalności zaowocowało. Dodatkowo możecie tu liczyć na świetne wygrane, częste mnożniki i doskonałe dźwięki. Blueprint Gaming spisało się na wysoką notę, co potwierdzą wam także kolejne gry, w tym Mars Attacks czy Grizzly Gold z rozwijanymi symbolami Wild na czele. Spróbujcie tego koniecznie!

Napisz komentarz