Producent gier hazardowych August Gaming

August Gaming działa na rynku od bardzo krótkiego czasu, nigdy jednak nie próżnowali. Po przyznaniu im licencji na prowadzenie działalności tego typu, ruszyli z kopyta, tworząc nie tylko wideo sloty, ale też zdrapki i loterie. Dzięki temu gracze z całego świata mają absolutną pewność, że współdziałają z produktem dedykowanym konkretnym pomysłom. W naszym materiale zdecydowaliśmy się przybliżyć podmiot, który odpowiada za takie wdrożenia jak Lucky Kids czy Double 88. Za ich sprawą kasyna internetowe kusza swoich graczy całkowicie świeżym podejściem do hazardu, które jednocześnie przekłada się na adrenalinę i sposobność wygrania większych pieniędzy. Przekonajcie się, jaką różnicę robi 243 zwycięskich układów czy zestaw free spinów o dużej wartości.

Producent gier hazardowych August Gaming

Producent i dostawca gier hazardowych August Gaming

Musicie wiedzieć, że marka jest rzecz jasna w pełni licencjonowana i bezpieczna, a stosowane przez nich technologie są cenione przez graczy z całego świata. Ich głównym atutem są mocne rozwiązania z zakresu samych animacji, co siłą rzeczy przekłada się też na mechanikę bonusową. Zanim skorzystacie z danego pomysłu, warto rozważyć także sposobność wykorzystania przy nich wszelkiej maści promocji. Te dostępne są w kasynach internetowych. Jednocześnie dobry zwyczaj nakazuje nam przejrzeć FAQ i opis danych gier. Istotne jest bowiem to, by właściwie poznać rozkłady, ale też występujące tam opcje rozruchu, które częściowo wyjaśniamy poniżej.

Co znajdziecie w grach August Gaming?

W ich przypadku znajdziecie przykładowo takie systemy jak Wild, Scatter, Bonus, Free Spins oraz Jackpot. W każdym przypadku mówimy o innych wdrożeniach, a te dodatkowo różnią się od siebie we wskazanych wideo slotach. Raz zatem sięgniecie przykładowo po mnożniki nagród, innym razem będzie to gra bonusowa lub faza re-spin, która pozwoli grać turę jeszcze raz przy zachowaniu kluczowej symboliki, która na planszy widnieje już teraz. W grę wchodzi dużo więcej unikatowych i ciekawych rozwiązań, ale te musicie poznać sami. Poniżej przedstawimy spis ogólny paru gier, po które sięga się z wielką chęcią, natomiast nasz tekst zakończymy dodatkiem kolejnych pozycji, które na rynku znane są od kilku lat. Musicie jednak wziąć pod uwagę, że tryby te całkowicie różnią się w zdrapkach czy też loteriach, o których notowaliśmy we wstępie. Przy wyborze wideo slota możecie się kierować jego publicznym RTP, ale też wyglądem menu. W tytułach od August Gaming pojawiają się przede wszystkim przyciski PLAY widoczne po prawej stronie, co dla wielu z was może być nietypowe.

W jakie gry studia zagracie?

Gdy mówimy o ich wideo slotach, na pierwszy ogień trafią nas bardzo jaskrawe barwy. Symbolika odpowiednich krawędzi i ciągłego ruchu (animacje) na pewno do was trafi, co chcemy podkreślić opisując kilka wideo slotów poniżej.

  • Lucky Kids: To właśnie jeden z najbardziej jaskrawych i aktywnych slotów. Znajdziecie tam aż 243 zwycięskie układy, które nawiązują do dwójki szczęśliwych dzieci, które przybywają do krainy wielkiego szczęścia i powodzenia.
  • The Magical Lamp: Opowieści o Alladynie znacie na pewno wszyscy. Dlatego też dobrze jest spróbować trybu z bębnami w stylu 5 do 3 oraz z 30 zwycięskimi układami. Wygrywa się tu tylko przy układach od lewej do prawej, ale znajdziecie tam oczywiście znaczki Wild w dwóch różnych kolorach oraz kryształową kulę, która może doprowadzić do fazy darmowych obrotów.
  • King Kong: To kolejna gra bazująca na słynnej opowieści. Tu również widocznych jest 243 poprawnych układów. Głównym atutem będzie sam tryb wściekłego King Konga, który potrafi uderzać znaczki i przenosić je w inne miejsca. Wygrane tymczasem znikają, dzięki czemu mogą zostać nadpisane kolejnymi, wydłużając grę bez ponoszenia kosztów własnych.
  • The Third Lotus Prince: Różowy wystrój gry przeniesie nas w bardzo spokojny obszar, który zasypie nas dwiema fazami dodatkowymi – trybem darmowych obrotów oraz Walking Wild, które przenosić się może na inne kolumny. Przy nawet ośmiu darmowych ruchach (odnawialnych) zyskacie bębny 5 do 3 i 25 zwycięskich układów.
  • Mega Fortune God: Studio ceni sobie 243 zwycięskie układy, które trafiły także i tutaj. Ten chiński wystrój, który zresztą jest bardzo charakterystyczny dla operatora, pozwoli wam przenieść się do fazy darmowych obrotów, gdzie wygrana może być pomnożona 10-krotnie. Standardowe mnożniki przy bębnach 3 x 5 zapewniają przy tym dużo wyższe wartości kredytowe od pozostałych gier.
  • Double 88: Znak 88 zamienia tu inne symbole z planszy, działając dla was jak Wild z innych studiów, które mogliście poznać. Tryb bębnów 3 x 5 i 25 układów pozwoli wam przede wszystkim zapolować na fazę darmowych obrotów, gdzie losować będziecie dodatkowo znaki karciane o określonej wartości nominalnej.

Gry od tego studia dostępne są też w trybie demo, co oznacza, że możecie je poznawać całkowicie za darmo. Samurai Warrior czy Lucky Panda na pewno będą hitami, które spróbujecie poznać, dlatego też bez wahania polecamy, czekają na was niebagatelne przygody i świetna zabawa online.

Napisz komentarz