Producent gier hazardowych EvoPlay

Evo Play to być może najbardziej innowacyjne studio świata. Ich gry doceniano już wielokrotnie, a na ICE 2018 zaprezentowali pierwszego wideo slota, który dostępny był w technologii 3D/VR. Po raz pierwszy sięgnęliśmy zatem po tak obce rozwiązanie, które jednocześnie jest niejako przejściem do czasów, które po prostu już na nas czekają. Zdecydowaliśmy się zatem przygotować dla was rozpiskę, w której wyjaśniamy wszelkie ich dostępne rewelacje. Mamy zresztą o czym pisać. W grę wchodzi 60 wideo slotów, ale też gry stołowe i natychmiastowe. Wszystko to kompletnie tworzy nam rzeczywistość wobec której żaden poważny gracz (ale też początkujący) z zakresu hazardu nie powinien przechodzić bokiem. Powitajcie przyszłość, powitajcie Evo Play!

Producent gier hazardowych Evo Play

Producent i dostawca gier hazardowych Evo Play

Jako studio deweloperskie mówimy o marce znanej od wielu lat. Naturalnie posiadają wszelkie licencje wymagane do prowadzenia działalności na terenie wielu krajów, w tym od Malta Gambling Authority czy też UK Gambling Commission. Dzięki temu gracze otrzymali podmiot, który jest właściwie sprawdzany i kontrolowany, co z kolei wpływa na bezpieczeństwo. W połączeniu z wirtualnymi kasynami, które chętnie wspierają dane wydarzenia, zyskacie świetny pakiet startowy. Promocje przy wideo slotach od Evo Play będą fantastycznym doświadczeniem. Bo zresztą, kto nie chciałby doładowania gotówkowego, które może wam zapewnić nawet 100% więcej, czy też darmowych obrotów, które sprawią, że rozrywka stanie się dłuższa, korzystniejsza?

Czy wyróżnia się studio Evo Play?

Innowacyjnością, to przede wszystkim. Znajdziecie ją w każdej kolejnej grze po którą sięgniecie. A jak wspomnieliśmy, 60 wideo slotów to już spora wartość. Pierwsze jednak co was uderzy, to przepiękna grafika oraz animacje, które się tam stosuje. O ile nie można być w tej kwestii całkowicie obiektywnym, tak już przy Nuke World zobaczycie coś, czego nie spotkaliśmy nigdzie wcześniej. Główny bohater wideo slota korzystając z miecza likwiduje pojawiające się znaczki, co pokazuje nam zupełnie inne podejście do mechaniki lawinowej. Gry z tej serii mają nie tylko świetne animacje czy dźwięki ogólnie, ale nacechowane są piękną symboliką. Wideo sloty nie straciły przy tym całkowitej intuicyjności i responsywności. Świetnie sprawdzą się przy komputerach i urządzeniach mobilnych. Co będzie w nich dostępne? Naturalnie wszelkie te symbole, które odpowiadać będą za zagrania premiowe. Mamy tu na myśli dla przykładu ponowny rozruch bębna przez Wild, czy też mnożniki z tym powiązane. Free spiny występują tu niemal w każdej grze, co jest świetnie uzupełnione przez inne propozycje. Warto pamiętać, że gry mocno się od siebie różnią, dlatego nie należy zapamiętywać jednego rozwiązania i dopisywać go do kolejnych. Wszystko się tu może zmienić!

W jakie gry zagracie?

Evo Play oferuje szeroką gammę pozycji do rozegrania. Dlatego też przytoczymy wam kilka takich, w których rozwiązania animacyjne i systemowe znacznie wyróżniają się na tle konkurencji. Bo bez względu na to, po co sięgniecie, otrzymacie tu coś unikatowego, co zresztą zaraz wam potwierdzimy.

  • Dungeon: Immortal Evil: W grze wcielimy się w wielkiego barbarzyńcę, pogromcę zła, którego kojarzyć możecie ze słynnej kolekcji gier na komputery stacjonarne i konsole. To najnowsza gra studia, oferująca Gra ta niczym nie przypomina wideo slota, jaki możecie kojarzyć. Gracie tu realną postacią, przedzierając się przez kolejne poziomy lochów i utarczek z bestiami piekielnymi. Za ich pokonanie odbierać będziecie stosowne premie, aczkolwiek „spinowanie” działa tu podobnie, jak zawsze.
  • Legend of Kaan: Gra przeniesie nas do dżungli i tajemniczej cywilizacji, gdzie zakręcicie bębnami o różnej formie i wielkości. Sama ilość bębnów i rzędów bardzo się tu zmienia, a wy polować będziecie na kilka typów oznakowania Wild, które usuwać będzie znaczki z planszy. Wielkim dodatkiem jest totem obrotów, który gwarantuje całkowicie darmowe próby. Odblokowanie wyższych poziomów przekuje się bezpośrednio na zwiększenie waszych szans.
  • Reign of Dragons: RTP wynosi tu aż 95,8%. 20 zwycięskich linii przekłada się na obraz klasycznego wideo slota o trzech bębnach i trzech rzędach. Największy atut gry to sama szata graficzna, która bazuje tu na animacjach bajkowych, które kojarzyć możecie m.in. z japońskiego anime. Układy bębnowe mogą się zwiększać, a smoki, które upolujecie szybko was w sobie rozkochają. System Wild działa na wysokości całej kolumny, oddając wam respiny przy większych nagrodach z planszy.
  • Lucky Girls: To jeden z pierwszych wideo slotów dostępnych w Evo Play. Oferuje RTP na poziomie 94%, ale też 20 zwycięskich układów i dostępność na urządzenia mobilne. W grze występują pola re-spin, które włączą się po wylosowaniu naszych głównych bohaterek – pięknych kobiet. Free spiny i tzw. Mirror lines będą wam urozmaicać grę, podobnie z zamontowanym tam kołem fortuny.

Jak zatem widzicie, to coś, czego nie spotkacie nigdzie indziej. Evo Play jest bez wątpienia jednym z najciekawszych studiów na świecie, zatem poznanie ich propozycji będzie dla prawdziwego gracza koniecznością. Przekonajcie się o naszych słowach – próbujcie!

Napisz komentarz