Producent gier hazardowych BlaBlaBla Studios

Wybór producenta czy gry hazardowej jest dziś niezwykle ciężki. Mamy bowiem do czynienia z kilkudziesięcioma wiodącymi studiami, do których dołączają kolejne. W swej ofercie mają one łącznie co najmniej kilka tysięcy aktywnych w kasynach slotów i innych gier hazardowych. Ponieważ coraz większym zainteresowaniem cieszą się małe firmy, postanowiliśmy sprawdzić producenta o nazwie BlaBlaBla Studios. Przyjrzymy się, kim w ogóle jest ta marka, co ją odznacza oraz sprawdzimy jej najciekawsze gry hazardowe. Zapraszamy zatem już teraz do sprawdzenia naszego artykułu.

Kim jest BlaBlaBla Studios?

BlaBlaBla Studios to firma założona w 2013 roku w Cape Town w Republice Południowej Afryki. Rzadko się zdarza, aby producenci gier kasynowych mieli swe siedziby na Czarnym Lądzie. Jednak BlaBlaBla Studios jest od tego wyjątkiem. Firma ta od samego początku postawiła w swej pracy na jak najwyższą jakość produkcji, grafiki oraz ciekawe historie w slotach. Nie dziwi zatem fakt, iż zatrudniła u siebie osoby, które miały za sobą doświadczenie w branży filmowej. W ciągu kilku lat firma ta osiągnęła całkiem spory sukces, albowiem dziś z jej oprogramowania korzysta kilkadziesiąt kasyn internetowych. Co jest niezwykle ważne, BlaBlaBla Studios nie skupia się tylko na grach dla kasyn, gdyż tworzy także tytuły na PC, tablety czy smartfony. Od 2016 roku tworzy także gry na automaty stacjonarne w Stanach Zjednoczonych. Firma ta nawiązała nawet współpracę z Microgaming, czyli z jednym z liderów w branży. Produkcje BlaBlaBla Studios to przede wszystkim sloty 3D o bardzo ładnej grafice, jak i zróżnicowanej tematyce. Wszystko to sprawia, że każda osoba ma szansę na znalezienie czegoś idealnego dla siebie.

Kim jest BlaBlaBla Studios?

Najciekawsze gry od BlaBlaBla Studios

Firma BlaBlaBla Studios aktualnie w swej ofercie posiada kilkadziesiąt gier hazardowych, wśród których znajdziemy zarówno te z przeznaczeniem dla kasyn internetowych jak i stacjonarnych. Specjalnie wybraliśmy zatem te tytuły, które według nas są najbardziej godne uwagi.

  • Fortunes of Asgard: jest to prawdopodobnie najbardziej znany slot tej marki, który został zamówiony przez markę Microgaming. Jak można domyślać się po tytule, Fortunes of Asgard dotyczy nordyckiej mitologii. Jest to wedle wierzeń jedna z krain zamieszkiwanych przez bogów. To właśnie stamtąd pochodzi znany wszystkim Thor czy Odyn. Ten slot 3D składa się z 5 bębnów z 3 rzędami symboli, a także posiada 20 linii wypłat. Gra zaskakuje nie tylko pod względem graficznym, lecz i dźwiękowym. Rozgrywce bowiem towarzyszy epicka muzyka, która jeszcze bardziej wprowadza gracza w klimat tej produkcji. Gracz może tu wybierać między Thorem a Hellą i każda z postaci przynosi inne bonusy.

  • Empress of the Jade Sword: ta gra z kolei przenosi graczy do dalekiej Azji. Slot 3D nie tylko posiada symbole kojarzące się z orientalną krainą, lecz w tle gracz może tu usłyszeć typową chińską muzykę. Bohaterką tej gry jest cesarzowa, która potrafi niezwykle władać swym mieczem. Dlatego też ta produkcja może się kojarzyć z typowymi chińskimi produkcjami filmowymi jak: przyczajony tygrys, ukryty smok. Gracze mogą tutaj liczyć nie tylko na wysokie wygrane, lecz i rundy bonusowe, darmowe spiny. Tytuł ten składa się z 5 bębnów z 3 rzędami i 20 linii.

  • Little Red: ten slot z kolei powstał specjalnie dla marki Leander. Jest to klasyczna opowieść o czerwonym kapturku. Dlatego też na bębnach nie tylko znajdziemy dziewczynkę, lecz i jej babcię, łóżko, domek czy złego wilka. Producent pokusił się tutaj o ciekawe animacje, dzięki którym gra prezentuje się znakomicie. Także posiada 5 bębnów z 3 rzędami oraz 25 linii wypłat. Gracze mogą tutaj liczyć między innymi na rundy bonusowe, darmowe spiny z mnożnikiem x7 czy też wygraną nawet do x7500 stawki za zakład.

  • Champion of Champions: ten slot z kolei przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom bijatyk. Gra ta umieszczona została w miejscu, które wygląda jak sala treningowa sztuk walki. Mamy tutaj do czynienia z 5 bębnami z 3 rzędami symboli oraz 20 liniami wypłat. Najbardziej interesujące są tu rundy bonusowe. Polegają one na tym, iż wybieramy jednego z mistrzów walki, który musi się zmierzyć z danym przeciwnikiem. Zatem na ekranie możemy obserwować walkę niczym z Mortal Kombat czy Tekken. Zwycięstwo naszego czempiona przynieść może nam całkiem wysokie wygrane.

  • Leonidas Gold: jest to automat do gry, który tematycznie nawiązuje do słynnej historii króla Leonidasa i 300 Spartan, którzy samotnie walczyli przeciw wielkiej armii Persji. Pod względem symboliki czy stylu gra ta kojarzy się z filmem 300. Ten slot 3D posiada układ 5 na 3 oraz 10 linii wypłat. Gracze mogą tutaj liczyć na darmowe spiny, gry bonusowe z określonym mnożnikiem za wygrane.

To tylko kilka gier, za które odpowiada BlaBlaBla Studios. Producent ten stawia na różnorodność, wysoką jakość, ładne animacje w swych grach. Co jest niezwykle ważne, w wielu kasynach internetowych można również przetestować gry od BlaBlaBla Studios za darmo, gdyż udostępnia on także wersję demo bez depozytu.

Napisz komentarz