Producent gier hazardowych Spinomenal

Już od dawna zdajemy sobie sprawę z faktu, że sporo graczy ma w kasynach internetowych jednego lub kilku ulubionych dostawców oprogramowania. To trochę jak ze studiami filmowymi. Wiesz mniej więcej, co dostaniesz od Disneya, a co od Sony czy Universal. Tak też jest z grami, gdyż wielu producentów znanych jest z jakości swych dzieł, ciekawych kwestii technicznych, wygranych lub bonusów. W naszym artykule przyjrzymy się marce Spinomenal, której to automaty do gry znaleźć można w coraz większej liczbie najlepszych kasyn internetowych. Co zatem warto wiedzieć o tej marce?

Kim jest firma Spinomenal?

Producent i dostawca gier Spinomenal

Spinomenal to firma, która założona została w 2014 roku przez Liora Shvartza i Omera Henyę. Swą siedzibę posiada w Izraelu. Jest ona dziś jednym z najszybciej rozwijających się dostawców oprogramowania dla kasyn internetowych. W swej ofercie posiada między innymi ponad 100 gier stworzonych w technologii HTML5. Dzięki temu jej gry dostępne są zarówno w przeglądarce internetowej na komputerze jak i również w kasynach mobilnych. wiele osób ceni sobie gry tego studia w szczególności za wyjątkową oprawę graficzną. Firma Spinomenal za punkt honoru postawiła sobie, aby jej gry hazardowe były jednymi z najpiękniejszych w branży dlatego też jest to jeden z tych powodów, dla których tak wiele osób czy samych kasyn stawia na tytuły tego studia. Jednak warstwa graficzna to nie wszystko. Spinomenal stawia także na różnorodność pod względem tematyki. Jedne gry nawiązują do klasyki maszyn barowych, inne zaś dotyczą legend, historii, różnych kultur, krajów, zwierząt, sportu czy też potworów. Do tego nie można zapomnieć o istotnych różnicach pod względem budowy, ilości linii wypłat, mnożnika za wygrane, stawek, jackpotu czy symboli oraz gier bonusowych.

Spinomenal jako dostawca oprogramowania dla branży kasyn online ma w swej ofercie nie tylko automaty, lecz i elektroniczne zdrapki czy klasyczne gry stołowe typu ruletka online czy poker. Forma ta w swych grach koncertuje się na modułach matematycznych, dzięki którym maszyny o wiele skuteczniej losują układy dla graczy. Przez firmę stworzona została także specjalna Platforma Spinomenal Aggregation, dzięki której studio to może zapewnić operatorom setki gier od zaufanych zewnętrznych dostawców treści. Co niezwykle istotne, wszystko to odbywa się w ramach jednej integracji. Dzięki temu można liczyć na całościowe rozwiązanie dla operatorów. Sama firma uważa siebie nie tylko za dostawcę treści, lecz i twórcę innowacji technologicznych dla branży kasynowej.

Najciekawsze gry od Spinomenal

Postanowiliśmy wybrać kilka najciekawszych gier z oferty ponad 100 tytułów, jakie można znaleźć w katalogu tej marki.

  • Nights of Egypt: jest to gra, która wpisuje się w bogatą tradycję automatów do gry o tematyce egipskiej. Było już Book of Ra, Book of Dead, Cleopatra, teraz jest Nights of Egypt. Jest to tytuł o bardzo ładnej oprawie graficznej, gdzie w tle cały czas leci orientalna muzyka. Gra ta składa się z 5 bębnów z 3 rzędami oraz 25 liniami. Tytuł ten jest niezwykły z tego względu, że można tu specjalnie zagrać o bonus czy darmowe spiny. A jest całkiem sporo do zdobycia, gdyż samych spinów można wylosować 40. Ponadto można natrafić na stacked wild.

  • Fruits Deluxe: tytuł ten nawiązuje do tradycji maszyn wrzutowych, albowiem jest to owocówka, jedna w nowoczesnym wydaniu. Charakteryzuje się całkiem ładną warstwą graficzną, dopracowanymi symbolami na bębnach. Zbudowana jest z 5 bębnów z 3 rzędami symboli, a także posiada 25 linii wypłat. Gra ta pozwala między innymi na zdobycie wygranej w wysokości x60 postawionego zakładu, wylosowanie symbol mnożnika. W grze bonusowej gracze mogą liczyć na zdobycie mnożnika do x10 czy też 20 darmowych spinów.

  • Slotosaurus: ta gra z kolei przenosi nas w czasy prehistoryczne. Znajdujemy się tu bowiem w świecie opanowanym przez dinozaury. Na bębnach można zatem spotkać znane z Parku Jurajskiego dinozaury: stegozaur, triceratops, pterodaktyl, tyranozaur, diplodok. Gra jest całkiem prostą maszyną wrzutową, w której to można liczyć na symbole wild, do 12 darmowych spinów czy też zwiększony do x3 mnożnik za wygrane. Mamy tu standardowy układ 5 na 3.

  • Viking's Glory: jest to jedna z tych gier, które powstały na bazie popularnego serialu Wikingowie. Zetkniemy się tu z typowymi postaciami tego świata jak: wojownicy i wojowniczka, okręt, tarcza, topór. Gra posiada bardzo ładną oprawę graficzną połączoną z epicką muzyką w tle. Możliwe jest tu zdobycie 10 darmowych spinów z mnożnikiem x2, x4, x6.

  • Blazing Tires: ta gra z pewnością spodoba się niejednemu facetowi. Bohaterkami bowiem tego wideo automatu są seksowne dziewczyny za kółkiem wielkich ciężarówek. Na bębnach zatem można spotkać symbole kilku dziewczyn jak i ciężarówek z Europy czy Stanów Zjednoczonych. Gra posiada prosty układ 5 na 3 5 liniami wypłat. Jej sporym atutem jest to, że zapewnić może 12 spinów z mnożnikiem x5, jak i mnożnik na bębnach nawet do x15!

Przypominamy, że firma Spinomenal udostępnia swe gry także w wersji demo. Można zatem bezpłatnie sprawdzić możliwości większości tytułów z oferty.

Napisz komentarz