Producent gier hazardowych Chance Interactive

Kiedy w 2014 roku grupa mieszkańców Sydney zdecydowała się założyć Chance Interactive, nikt nie wróżył im wielkiego sukcesu. W bardzo krótkim czasie udało im się jednak skonsolidować swoje prace na wideo slotach, które mocno odbiegały od klasycznych rozwiązań, które gracze kojarzyli z kasyn internetowych. Dzięki niekonwencjonalnemu podejściu do tematu, szybko znaleźli drogę do kilku uznanych operatorów, a liczba ta błyskawicznie wzrastała z miesiąca na miesiąc. Efekt tych działań wyszedł taki, że otrzymaliście pakiet automatów, które będą doskonałym wręcz urozmaiceniem wcześniejszych przygód hazardowych. Inna sprawa, że pojawi się tu opcja doskonałej rozrywki, okraszonej jeszcze wielkimi nagrodami pieniężnymi, które trafiać do was będą przy kolejnych obrotach.

Producent gier hazardowych Chance Interactive

Producent i dostawca gier hazardowych Chance Interactive

O tym, że gra jest warta uwagi niech świadczy chociażby tytuł Rogue Treasure, który na pewno spotkacie na swojej drodze. W grze umieszczono jackpot bazowy, szacowany na poziomie 625 000 żetonów. Nie musimy zatem dodawać, że jego wylosowanie automatycznie sprawi, że użytkownik będzie bogaty. Zanim jednak dosiądziecie do takiego automatu, warto wiedzieć, że od samego początku prowadzenia swoich działań – czyli od 2014 roku – firma jest w pełni licencjonowana. Przyznane pozwolenia na działalność w zakresie hazardu pozwoliły wykonać bezpieczne szyfrowanie strony oraz przetestowanie każdej gry na poziomie milionów spinów. Dzięki temu określono też RTP, który na przykładzie wspomnianego już tytułu oszacowano na poziomie 95,88%. To raczej standardowe pokrycie, które w podobnym stylu znajdziecie także u pozostałych operatorów z tego zakresu.

Co znajdziecie w grach Chance Interactive?

Gry tego studia są bardzo charakterystyczne, zatem całe pole ruchów gracza pokazywać będzie przede wszystkim unikatowy system, dostosowany do charakteru samej rozgrywki. W dolnej części wybierzecie nie tylko stawkę i grane układy (np. 0,03€ oraz 25 układów), ale też przycisk rozkręcenia koła czy opcje menu. To właśnie tam będzie znajdywać się rozpiska tzw. Paylines, czyli wszystkich zwycięskich układów, włącznie z opcjami dodatkowymi i wyceną poszczególnych symboli. Im więcej ich traficie, tym większy przelicznik nagród. Znajdziecie tam także premiowe rozwiązania, w tym przede wszystkim Wild, Scatter oraz Free Spins. To podstawowe trzy pomysły Chance Interactive. Kluczowe dla samego gracza będzie jednak to, że ich pozycje charakteryzuje się rozwiązaniami unikatowymi. W grach otwierać będziemy skrzynie ze złotem, unikać strażników czy też wkradać się w dane miejsca. To udogodnienia, które z darmowymi obrotami, mnożnikami nagród czy też fazę re-spin, dadzą wam całkowicie nowe przeżycia. Jednym z największych atutów będzie na pewno możliwość wywalczenia free spinów, które jednocześnie nie zamykają drogi do pozostałych opcji czy nawet jackpota.

Oferta gier studia deweloperskiego

Za sprawą dostępnych gier, a jest ich obecnie kilkanaście, spotkacie się z ciekawym wdrożeniem animacyjnym, które łączy się z bardzo nowatorskimi pomysłami z zakresu mechaniki. Poniżej udostępniamy kilka wybranych wideo slotów, które zachęcają właśnie za sprawą wymieszania znanych technik z dedykowanymi ideami Chance Interactive.

  • Rogue Treasure: Gra oferuje 5 bębnów a także wspomniane już RTP na poziomie 95,88%. Widzicie tam miejską architekturę i dostępne animacje, gdzie wybieracie grę za odpowiednią stawkę. Dostępne są tam tryby Wild, Scatter oraz Free Spins. Co najważniejsze, odkrywać można tajemnicze skrzynie z diamentami, a także unikać strażników, którzy doprowadzą was do samego jackpota.
  • Canyon Cash: Jedna z nielicznych gier, która nie jest dostępna do testowania za darmo. Wpływ ma na to wysoki współczynnik RTP, ale też 360 000 żetonów jackpotu głównego. Przy standardowym układzie 5 bębnów będzie to dla was nie lada gratka. Gra utrzymana w klimacie dzikiego zachodu pozwoli wam aktywować nie tylko fazę darmowych obrotów, ale też mnożników uzyskanych tam nagród.
  • Lolly Land: Szalenie cukierkowy wideo slot, który skierowany jest do osób szukających przede wszystkim luźnej i ciepłej stylizacji automatu. Kluczową rozgrywką będą jednak rozwiązania darmowych obrotów, które trafią do was w ilości od 10 do 15 sztuk. Wszelkie wygrane uzyskane w tej fazie zapewniają podwójne nagrody. 25 zwycięskich układów przy 5 bębnach wciągać będzie szybką rozgrywką.
  • Bounty Hunt: Gra przeniesie nas do przyszłości, gdzie wcielimy się we współczesnego łowcę nagród. Wideo slot oferuje ponownie styl 5 do 3, ale też 25 zwycięskich układów dostępnych dla chętnych. Tytuł oferuje przede wszystkim dodatek Random Wilds Feature, który za sprawą specjalnego celownika będzie mógł wymieniać znaczki z planszy na nowe. W fazie free spinów z kolei możecie strzelać do zbiegów, za co otrzymywać będziecie kolejne symbole Wild do rozegrania.

Wszelkie wideo sloty od Chance Interactive dysponują unikatowymi systemami i każdy z nich różni się mocno od siebie. Jeśli chcecie poznać te tryby, polecamy rozwiązania demo, które są bezpłatne i nie wymagają od was wpłacania jakiejkolwiek kasy. Należy jednak pamiętać, że studio nie udostępnia tego rozwiązania przy każdym wideo slocie. Należy się zatem zapoznać z konkretnymi opisami, co potem pomoże wam w odniesieniu zakładanego sukcesu.

Napisz komentarz