Producent gier hazardowych Quickspin

Tytuły pochodzące od Quickspin znajdziecie obecnie w największych internetowych kasynach na świecie. Dzieje się tak za sprawą chociażby wyróżnień, które zapewniły sobie na galach EGR. Te wideo sloty postrzegane są obecnie jako jedne z najlepszych na świecie i nie ma w tym żadnego zaskoczenia. Wysoka jakość samych mechanizmów spotyka się tu z klasowymi animacjami. Gracze otrzymają doskonały pakiet, który łączy czynniki hazardowe na które lubimy polować na co dzień. Dlatego też zdecydowaliśmy się przygotować dla was obszerną recenzję. Z jednej strony zaprezentujemy kilka przykładów, z drugiej opiszemy kluczowe rozwiązania, które tam zastosowano. Lektura obowiązkowa dla osób, które cenią sobie zmagania hazardowe na odpowiednim poziomie.

Producent gier hazardowych Quickspin

Producent i dostawca gier hazardowych Quickspin

Gdy mówimy o Quickspin, ważną rolę odgrywa atmosfera, co doprowadziło do otrzymania ekskluzywnego wyróżnienia „Great Place to Work”, które w wolnym tłumaczeniu oznacza Świetne miejsce do pracy. Jak się prezentują ich pozycje z punktu widzenia szaty graficznej i mechaniki? Opiszemy to dla was poniżej. Na początku chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że szwedzkie studio oferuje nam liczne doświadczenia, które mogą być dla was całkowitą nowością. Dzieje się tak za sprawą przede wszystkim stosunkowo późnego wejścia na rynek. Dzięki temu spojrzeli na temat zupełnie inaczej, oferując swoim graczom zupełnie inne pomysły, których nie uraczycie u konkurencji. Bardzo często trafiać będziecie dla przykładu na Wild i Scatter, aczkolwiek są to znaczki standardowe, dostępne niemalże wszędzie. Włączają one ponowny rozruch bębna z zostawioną częścią symboli. Mogą też dawać mnożniki, darmowe obroty czy inne tryby, przewidziane indywidualnie dla slotów. Już wkrótce poznacie kolejne zagadnienia z tego tematu. Będą dostępne w takich grach jak Golden Glyph, Wild Cauldron, Skulls Up czy Polar Paws. Dzięki nim zrozumiecie, jak wielki krok do przodu wykonały gry hazardowe w tym wieku.

Największe hity tego studia

Poniżej prezentujemy cztery gry, które na przestrzeni ostatnich lat zyskały bardzo ciekawe, mocne recenzje. Są to wyłącznie megahity, którymi Quickspin chwali się na całym świecie. Nie oznacza to jednak, że warto wypróbować tylko ich – bynajmniej, ogromny wybór pozwoli wam wertować temat znacznie obszerniej.

Phoenix Sun: To tytuł, który na pomarańczowym, charakterystycznym, tyle, nawiązuje do magicznego feniksa. Wykorzystano tu aż 243 sposoby na wygraną, a sam szablon graficzny należy zaliczyć do niezwykle odważnych i nowatorskich. Zastosowano tu dwie kluczowe fazy, pierwsza to Phoenix Rising Respin Feature, która polega na rozwoju Wild. Kolumny wchodzą ponownie w ruch, dając większe wygrane i po prostu, większe na to szanse. Freespins, jako drugi element układanki to 8 darmowych zakręceń, które otrzymacie gdy na planszy pojawi się pięć symboli tytularnych.

Mighty Arthur: To wideo slot, który na rynek trafi w listopadzie 2017 roku. Jest to zatem najnowsza pozycja, bardzo mocno chwalona przez osoby, które miały już styczność z pozycją. Całość nawiązuje oczywiście do czasów Króla Arthura, zatem bardzo istotnym atrybutem będą tu symbole Wild, nawiązujące właśnie do Arthura oraz Merlina. Tworzą zresztą tzw. expanding reel, czyli mogą się rozwinąć na całą wysokość kolumny. Kolejnymi dodatkami, na które tu natraficie są fazy Free Spins Bonus oraz Mystery Nudge, w której także natrafić można na darmowe obroty.

Crystal Queen: Ten slot, podobnie jak Razortooth czy Bad Wolf to prawdziwe klasyki Quickspin. W tak znanym tytule nie mogło braknąć faz Swooping Reels, Extra Rows and Bet Lines & Win Multipliers oraz Free Spins Bonus. Wszystkie nawiązują do rozwoju gry w czasie trwania danej rozgrywki.

The Wild Chase: Jest to gra, która przebojem wbiła się na rynek. Oferuje nawiązanie do szalonego pościgu i wielkiego bogactwa z tym związanego. Znajdziecie tu prosty układ graficzny, który dostarczy aż trzy główne dodatki. Jakie? Są to Respin feature, które w przypadku zwycięskiego układu zamraża go, po czym ponownie uruchamia inne pola, by dać jeszcze większe szanse na sukces. Do tego dochodzi Multiplier Wild Feature, który powiększa potencjalne wygrane przy wykorzystaniu znaków Wild. Na koniec zostały Free spiny, czyli jeden z najbardziej pożądanych elementów w grach slotowych.

Podsumownie

W przypadku Quickspin mamy do czynienia obecnie z niemal czterdziestoma grami, z czego zdecydowaną większość udostępniono także na urządzenia mobilne. Kolejne pozycje zapowiedzieliśmy wam już na początku tego tekstu i należy ich wypatrywać w najbliższym czasie. Przy okazji zdecydowanie polecamy wam przetestować Hall of the Mountain King, Juan and the Immortal King, Hidden Valley, Dwarfs Gone Wild czy Pirates Charm. Pełną listę tytułów znajdziecie w kluczowych kasynach jak Betsson czy Comeon, aczkolwiek wybór właściwej marki zostawiamy oczywiście wam. Wystarczy w opcjach wyszukiwania sprawdzić, czy firma oferuje hity od tego studia deweloperskiego. Uzyskacie także wsparcie obsługi klienta, ale też dostęp do wszelkiej maści promocji, które w zdecydowanej większości przypadków będziecie mogli spożytkować także przy wideo slotach właśnie od Quickspin. A korzyści będzie tu znacznie, znacznie więcej. Trzeba ich tylko poszukać.

Napisz komentarz