Producent gier hazardowych Bally

Wielu graczy w kasynach internetowych swój wybór konkretnego tytułu uzależnia od producenta. Nie da się przecież ukryć, iż dla sporej grupy osób liczy liczy się to, jaka jest jakość graficzna slotów, jakie są możliwe wygrane, wysokość mniejszych i większych stawek, gry bonusowe czy symbole specjalne. Takie bowiem czynniki zapewnić może wybrany producent. Tym razem postanowiliśmy się nieco przyjrzeć pochodzącej z USA firmie Bally, która od lat jest jednym z cenionych twórców gier kasynowych. Co zatem warto wiedzieć o tej firmie i jej grach?

Kim jest firma Bally?

Bally producent gier i slotów

Bally Technologies to jedna z największych amerykańskich firm, które zajmują się produkowaniem gier hazardowych. Firma ta założona została w 1968 roku przez Jacka Solomona oraz Alvina Snapera. Początkowo marka ta zwała się Advanced Patent Technology, jednak z czasem zmieniła nazwę na Bally. Przed rozwojem wirtualnych kasyn  firma Bally zajmowała się tworzeniem pierwszych w USA flipperów. Jednak z czasem zajęła się także produkcją wysokiej jakości automatów do gier. Bally Systems będąca przy tym częścią grupy Scientific Games już w 1976 roku stworzyła pierwszego jednorękiego bandytę. Przez lata jej produkcje były i nadal są obecne w licznych kasynach naziemnych mieszczących się w Stanach Zjednoczonych.

Od lat wszelkie gry hazardowe tej marki cieszą się sporym uznaniem graczy czy właścicieli kasyn. Przede wszystkim chwalone są one za wysoką jakość grafiki i dźwięków, możliwość wyboru muzyki, jak samą mechanikę gry. Produkcje od Bally przy okazji są w stanie zapewnić graczom wysokie wygrane, jak również ciekawe bonusy. Obecnie sloty tej marki nadal spotykane są w kasynach naziemnych, jak i również spora ich część dostępna jest w kasynach online. Przy okazji Bally tworzy również tego typu darmowe gry na urządzenia mobilne, dla stron i portali społecznościowych. Wiele z jej gier korzysta z takich nowych technologii jak U-Spin, Command Center, IView technology czy też DM Tournaments. Dziś Bally uznawana jest za jednego z najlepszych i najsolidniejszych producentów gier dla kasyn internetowych.

Najciekawsze gry od Bally

Firma Bally znana jest z tworzenia gier o różnej tematyce. Z jednej strony jest w stanie zaproponować proste gry typu owocówka czy oparte na klasycznych założeniach. Z drugiej jednak ma w swym zanadrzu sloty online tworzone na licencji filmowej, gry o tematyce przygodowej, magicznej. Oczywiście różnią się one nie tylko tematyką, lecz i samą budową, możliwymi wygranymi czy bonusami. Postanowiliśmy wybrać według nas najciekawsze gry od Bally.

  • Titanic: jest to znany i ceniony slot, który opart został na licencji filmu z 1997 roku. Gra posiada symbole związane zarówno ze słynnym liniowcem jak i samym filmem. Dlatego też na bębnach można spotkać postać Kate Winslet, Leonardo DiCaprio, Billiego Zane'a, jak i samochód, zegarek, bagaże, logo filmowe czy sam statek Titanic. Rozgrywce towarzyszy przyjemna muzyka w tle. Slot ten składa się z 5 bębnów z 3 rzędami oraz 25 linii. Gra posiada 3 klasy biletów na rejs, a każda z nich daje szansę na wygranie małego, średniego lub największego jackpotu!

  • Anchorman the Legend of Ron Burgundy: jest to drugi slot filmowy w naszym zestawieniu. Nawiązuje on oczywiście do znanego filmu z Willem Ferrellem. To całkiem ciekawy automat do gry, gdzie na bębnach spotkamy takie osoby jak: Will Ferrell, Steve Carell, Paul Rudd czy Champ Kind, którzy odgrywają w filmie najważniejsze role. Gra ta składa się z 5 bębnów z 3 rzędami, a także 25 linii wypłat. Zawiera w sobie pełno bonusów dla graczy jak darmowe spiny, stacked wild, jackpoty, rozszerzenie linii do 117.

  • Cirque Du Soleil Amaluna: Cirque Du Soleil to najsłynniejsza obecnie grupa cyrkowa na świecie. Każdego roku odbywają oni tourne po całym świecie. Firma Bally poświęciła im aż 2 sloty, a jednym z nich jest Cirque Du Soleil Amaluna. Jest to całkiem prosta gra z układem 5 na 4 i 40 liniami wypłat. Na bębnach można spotkać postaci świata cyrkowego, a producent zadbał tu o darmowe spiny, bonusy. Można przy tym liczyć na jackpot z pulą do 250 tysięcy!

  • Lady Robin Hood: jest to trochę nietypowe podejście do kwestii słynnego rabusia, w którego wciela się tu kobieta. Gra ta oczywiście przenosi nas do czasów średniowiecznej Anglii. Także i ten tytuł posiada układ 5 na 4 z 40 liniami wypłat. Bębny osadzone zostały na tle dzikiego lasu, a na samych walcach można spotkać główną bohaterkę, kosztowności czy broń. W grze dostępny jest specjalny bonus, w którym nasza bohaterka strzela z łuku do tarczy. Im bliżej środka, tym możemy liczyć na wyższe nagrody i wygrane.

  • Monopoly 250k: to kolejna gra licencyjna, lecz tym razem oparta na słynnej planszówce. Spotkamy tu między innymi słynnego gospodarza gry w czarnym cylindrze. Gra posiada całkiem ciekawy układ 5 na 5 z 40 liniami wypłat. Gracze mogą na bębnach znaleźć charakterystyczne symbole z Monopoly: pionki do gry, kości, parking, karty z szansą. Także i tutaj można liczyć na sporo atrakcji i bonusów, które gwarantują mnożnik do x10, jak i wygraną stawki do nawet x4000! Super Jackpot wynosi tu 250 tysięcy!

Napisz komentarz