Producent gier hazardowych Merkur Gaming

O Merkur mogliście słyszeć chociażby dlatego, że Ministerstwo Finansów chce wykorzystać ich automaty do zapełnienia polskiego rynku. Jak widać zatem firma ma zaufanie rządów, co zresztą skrzętnie wykorzystuje. Ich pozycje zasłużyły sobie jednak na dobre imię. Trzeba też brać pod uwagę, że to także odpowiednio dobre wideo sloty, które będą dla was dostępne w co lepszych wirtualnych kasynach. Jakby tego było mało, zaoferują świetne rozwiązania z zakresu wygrywania dużej gotówki. Mają idealne mechanizmy i animacje, które czarują od pierwszego rzutu okiem. Dlatego też przygotowaliśmy dla was odrębną recenzję, w której chcemy porozmawiać dokładnie o tym, czego się tam spodziewać.

Producent gier hazardowych Merkur

Producent i dostawca  gier hazardowych Merkur

Opisujemy zatem wszystko od A do Z. Postaramy się podać nie tylko kluczowe gry od tego studia, ale sprawdzimy też jak spisują się na urządzeniach mobilnych, jakie mają promocje i czego gracze mogą się spodziewać dokładnie. Merkur ląduje u coraz to większej liczby operatorów, co jest dobrym znakiem dla osób, które cenią gry klasyczne, jednocześnie uzupełnione o mocne aspekty mechaniczne i funkcjonalne. Znajdziecie tam dziesiątki ciekawych rozwiązań oraz mini gier, które dla części graczy stanowią jej największą siłę. Naturalnie można się też spodziewać dużych wygranych, w tym potencjalnych jackpotów, aczkolwiek już na tym etapie pragniemy uczulić, że nie są one podstawą tej marki. Na przestrzeni ostatnich lat takie hity jak 221B Baker Street, 77777 HD, Achilla HD, Aerik, Age of Machines, Ancient Riches czy Asian Challenge zyskały ogromną popularność.

Nic zatem dziwnego, że przy obecnym rozwoju technologii użytkownicy chcieliby pograć w te tytuły także na urządzeniach w kasynach mobilnych. Z początku nie wszystkie kasyna internetowe się do tego dostosowały, następnie tworzono aplikacje, które udostępniały część gier, które były nowsze i bardziej zoptymalizowane z takimi wymogami. Obecnie w zakresie wideo slotów od Merkur Gaming macie pełną dowolność tego, na czym i dlaczego zagracie. Oznacza to oczywiście, że wszystkie gry dostępne są na urządzeniach mobilnych. Nie ma tu znaczenia, czy korzystacie z tabletu czy też smartfonu. System jak Android czy iOS także nie ma tu większego znaczenia, gdyż całość współpracuje z każdym możliwym oprogramowaniem. Gry od Merkur Gaming jak widać w tej materii nie pozostawiają żadnego problemu, co zresztą dotyczy również ich wersji na urządzenia stacjonarne.

Dodatki w grach w postaci promocji i bonusów

Te zależne są zawsze od kasyna internetowego na którym macie konto, dlatego też jest wskazane, byście dokładnie zapoznali się z metodologią i systemem pracy każdego z operatorów, zanim zdecydujecie się na rejestrację. Pomoże to w uniknięciu sytuacji, kiedy tych bonusów po prostu nie ma. W przypadku Merkur Gaming ich gry często są wybierane do kasynowych promocji także poprzez aspekt właśnie technologii, bardzo mocnej grafiki, świetnych gier bonusowych i więcej. W zakresie samych promocji, możecie liczyć na ich szczegółowe rozróżnienie. Zaczniemy od akcji powitalnej. Prawie zawsze zbudowana jest ona wokół dodatkowej wpłaty, która powiększana jest o 100% do wskazanej wartości. Wykorzystacie te środki na wybrane wideo sloty. Od czasu do czasu przy tym rozwiązaniu dodaje się jeszcze darmowe spiny, które praktycznie każdorazowo będzie można wykręcić na grach Merkur Gaming. Podobnie sytuacja ma się z reload bonusem, czyli doładowaniem gotówkowym. To kontynuacja tej pierwszej akcji, aczkolwiek na gorszych – niższych warunkach. Same darmowe spiny do wykręcenia na takich grach jak Sails of Gold czy Golden Caravan mogą być przyznawane np. z okazji wdrożenia tego slotu w kasynie. Jest ich zwykle od 5 nawet do stu czy więcej. Naturalnie jednak częściej polować będziecie chociażby na cashback (czyli zwrot części zainwestowanej i przegranej stawki) czy też turnieje, wyścigi i loterie. Te akcje to bardzo częste działania kasyn, które uzupełnia się jeszcze poprzez newsletter i wiele innych. Takie urozmaicenie sprawia, że gracz nigdy nie może narzekać na nudę. Przykładem mocnego wdrożenia będzie na pewno Magic Monk: Rasputin. Jest to gra oparta na pięciu bębnach. Wygląd klasyczny mocno nawiązuje tu do jednorękiego bandyty, co pokazuje nam bardzo mocno w którym kierunku poszedł deweloper. Każda wygrana jest tu przenoszona do głównej wierzy, która kumuluje całe pieniądze, mogą być wybrane w dowolnym momencie, jednakże uważajcie, znak Rasputina zresetuje ich stan. Jest to pewnego rodzaju ryzyko, które jednocześnie oferuje tu potencjalnie najwyższe wygrane.

Sloty od tego dewelopera słyną doskonałymi propozycjami, połączenie grafiki i funkcjonalności zaowocowało. Dodatkowo możecie tu liczyć na świetne wygrane, częste mnożniki i doskonałe dźwięki. Merkur Gaming spisało się na medal, dlatego też rywalizacja okaże się tu przyjazna i nie będziecie chcieli jej kończyć. Spróbujcie, być może właśnie dziś znajdziecie sobie slota na długie wieczorne godziny. Gry pojawią się w ofercie każdego miesiąca i obecnie jest ich kilkaset. Propozycja tego studia deweloperskiego skierowana jest do graczy, którzy cenią sobie spokojną grę, która jest mocno urozmaicona o takie dodatki jak Wild, Scatter, gry bonusowe czy tony darmowych spinów.

Napisz komentarz