Producent gier hazardowych BetSoft

Total Overdrive, Super Sweets i Dragon & Phoenix to jedne z najbardziej wyczekiwanych gier typu wideo slot 2020 roku. Te trzy hity pochodzą od studia BetSoft, które chcielibyśmy specjalnie dla was opisać. Marka ta prezentuje równy poziom od więcej niż pięciu lat, czego efektem są udane wdrożenia, po które sięgają ludzie praktycznie z całego świata. Ich realizacje i wdrożenia są zresztą na tyle ciekawe, że wzorują się na nich inni. Poniżej zaprezentujemy kilka propozycji, łącznie z podstawowym spisem gier. Dzięki temu szybko przekonacie się, jak wiele zaoferować wam może właśnie BetSoft, czyli studio w którym słowo nuda praktycznie nie istnieje.

Producent gier hazardowych BetSoft

Nie bez powodu pisaliśmy o nich kilka razy. Zasługują na brawa nie tylko przez opisane mechanizmy, ale też poprzez podejście do wideo slotów. Tworzone są z pasją i bardzo mocno nawiązują do rozwoju technologicznego na całym świecie. Mimo zatem pełnej losowości, określonych RTP czy gier dodatkowych, spotykacie tutaj grafikę i animacje, które znacząco wykraczają poza zdecydowaną większość znanych wam wcześniej gier. Niech przykładem będzie chociażby Fire & Steel. Ta pozycja zaszokowała wszystkich właśnie za sprawą unikatowego podejścia do gry. Ta wojenna pozycja zaskoczy was każdym elementem, w tym trybem rozgrywki. Znajdziecie tam układ bębnów w stylu 3-4-5-4-3, który należy do najbardziej innowacyjnych na świecie. Same znaki Wild także mają kilka opcji rozruchu, a jeden spin zapewnić może niemal 140 tysięcy żetonów. Taka recenzja robi wrażenie, aczkolwiek zanim dojdziemy do konkretnych gier, chcielibyśmy się skupić jeszcze na paru dodatkowych czynnikach. Trzeba bowiem wiedzieć, że Betsoft słynie nie tylko z jednej gry, do tego stosunkowo młodej.

Producent i dostawca  gier hazardowych BetSoft

Unikalna grafika w grach

Wszelkie gry Betsoft nacechowane są nie tylko świetną grafiką. Jednym z ich atutów jest innowacyjność. Tym samym znajdziecie tu nie tylko pozycje, które oferują układ bębnów znacznie inny niż klasyczne 5 do 3. Znajdziecie także znaki o rozwijanej funkcjonalności, panele energii czy też kilkaset (i więcej) paylines, czyli zwycięskich układów. Wszystko to wpływa nie tylko na poziom zadowolenia, ale przede wszystkim na zaangażowanie gracza. Betsoft świetnie się w tym spisuje, dlatego chcielibyśmy wam nadmienić jeszcze o kilku klasycznych rozwiązaniach do których na pewno dotrzecie. Oferowane są niemalże przez wszystkie gry tego studia. W pierwszej kolejności mamy na myśli Wild. Za jego sprawą włączona jest faza re-spin, czyli koło z większością znaków rusza się ponownie. Jest to darmowe i daje dodatkowe szanse na wygraną, bowiem znak Wild odpowiada za Jokera, tym samym, może zastąpić prawie każdy inny symbol. Może dawać także mnożniki, czyli słynne multiplier. W takich grach jak Fire & Steel zapewnia też darmowe spiny i ma kilka faz o które można się ubiegać. Podobnie dużą różnorodnością nacechowany jest Scatter. Ten z kolei znak odpowiada za mnożniki, darmowe spiny, mini gry bonusowe, większe wygrane naturalne.

Tylko on nie jest zamieniany przy tym przez Wild, zatem jego funkcjonalność należy docenić w pierwszej kolejności. Ponieważ jednak Betsoft ceni sobie świeże podejście do tematu, opcja Scatter może mieć wiele innych zastosować. Do tego dochodzą free spiny. Jest to symbolika popularna i znana z innych studiów. W grach tego operatora będzie to częste zjawisko, które pozwala wam kręcić spiny za darmo, jeśli na planszy pojawią się trzy takie właśnie znaki (może być też ich więcej lub mniej, zależy od gry). Takie obroty nie wymagają budżetu gracza a ich wartość odnosi się do ostatniego płatnego spina. Faza ta jest przy tym odnawialna, dlatego jeśli macie sporo szczęścia, wasza rozgrywka potrwa naprawdę długo. Wygrane trafiają z kolei od razu do waszej kieszeni. Ciekawymi trybami będą tu jednak także Bonus i Jackpot. Takie dodatki z jednej strony dają więcej zabawy, bowiem otwierają opcje bonusowe, ale też gwarantują pokaźne kwoty pieniężne.

Mechanika wideo slotów

Pomijając nowości, które wciąż trafiają na rynek (Yak Yeti and Roll) możecie tu liczyć na ogromne hity w stylu Magic Shoppe czy opisane wcześniej Fire & Steel. Świetnie ofertę uzupełni Stampede, Giovanni’s Gems, Blood Eternal, The Golden Owl of Athena i cała seria gier o bogach. Kojarzyć możecie także łowieckie the Angler czy Birds i Fa-Fa Twins. Great 88 oraz The Slotfather w drugim wydaniu również zaliczyć można do ogromnych hitów. Całe zestawienie zostawiamy wam. Jednocześnie zachęcamy do poznania gier stołowych jak również wideo pokera, które stoją tu na wysokim poziomie. To właśnie ich pozycje często widujecie w kasynach internetowych z których korzystacie. Te systemy są całkowicie niezawodne, do tego nacechowane wciągającymi rozwiązaniami. W połączeniu z licznymi promocjami, które nakierowane będą na gry Betsoft, zyskacie bardzo wiele. Na koniec pragniemy jeszcze dodać, że w razie zainteresowania możecie dane gry od tego dewelopera testować całkowicie za darmo. Odpowiadają za to przypisane żetony fikcyjne, w pełni odnawialne.

Napisz komentarz