Producent gier hazardowych Fantasma Games

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób uzależnia swój wybór gry od producenta. Często również determinuje to wybór konkretnego kasyna, które akurat ma w ofercie gry ulubionego lub cenionego studia. W związku z tym postanowiliśmy przyjrzeć się nieco bliżej jednemu z producentów - firmie Fantasma Games. Specjalnie dla naszych czytelników sprawdzimy, kim jest ta marka, jakie posiada doświadczenie, a także, na jakie jej gry warto zwrócić uwagę. Zapraszamy zatem do lektury naszego artykułu.

Kim jest firma Fantasma Games?

Fantasma Games to studio deweloperskie z siedzibą w Sztokholmie, które założone zostało w 2017 roku. Nadrzędną wizją tej firmy jest tworzenie automatów do gier, które niekoniecznie muszą występować w top kasynach internetowych. Dlatego też firma ta specjalizuje się w slotach, które przeznaczone są na urządzenia mobilne. Mimo młodego stażu na rynku z jej usług korzysta już ponad 200 klientów z całego świata. Innowacja tej marki polega, że gry specjalnie są tworzone z myślą o urządzeniach mobilnych, a przy okazji dostosowane do przeglądarek internetowych. Gry Fantasma Games dostępne są nie tylko w kasynach internetowych, lecz także App Store, Google Play, gdzie można je pobrać do darmowej rozgrywki. Firma ta posiada niewielu pracowników, dlatego skupia się tylko na kilku tytułach rocznie. W jej ofercie można zatem znaleźć niewiele ponad 10 gier.

Kim jest firma Fantasma Games?

Najciekawsze gry od Fantasma Games

Fantasma Games skupia się na tworzeniu gier, które wręcz zachwycają pod względem wizualnym. Posiadają one bowiem nie tylko bardzo ładną grafikę, animacje, lecz również i warstwę dźwiękową, które razem tworzą sloty warte uwagi. Przy okazji Fantasma Games wykorzystuje różnego rodzaju tematykę, przez co można liczyć na gry związane ze stylem retro, odległymi krainami i kulturami oraz baśniową tematyką. Oto naszym zdaniem najciekawsze gry tej marki.

 

  • Samurai Ken: jest to gra, która przenosi nas do orientalnej Japonii. Jej głównym bohaterem jest Ken, tygrys będący samurajem. Musi się on zmierzyć w niebezpiecznym pojedynku ze zwłym smokiem. Gra Samurai Ken posiada układ 5 na 3 oraz 20 linii wypłat. W grze można liczyć na symbol wild, scatter, który przynosi re-spiny. Można w niej stawiać zakłady między 0.20 a 200, a maksymalna wygrana wynosi x750 stawki zakładu.

  • Neo Spin: jest to gra utrzymana w duchu retro lat 80., na które panuje obecnie spora moda. Tytuł ten posiada grafikę w stylu neonów, dlatego można się spotkać tutaj z wyjątkowymi kolorami. Przy okazji rozgrywce towarzyszy muzyka i dźwięki charakterystyczne dla tamtego okresu. Slot ten posiada układ 5 na 3 z 10 liniami wypłat. Maksymalna stawka w grze wynosi 250 euro, a wygrana może sięgnąć ponad 650 tysięcy!

  • Desert Shar: ta gra z kolei przenosi graczy na pustynię. Jest to jednak niezwykłe miejsce, w którym to piasek zachowuje się niczym morze. Dlatego też pływają po nim statki, a w piasku na nieszczęśników czekają rekiny. W tym oceanie piasku na graczy czekają jednak także i wysokie wygrane. Tytuł ten posiada piękną grafikę, jak i efekty wizualne. Gracze mogą w nim liczyć na rundy bonusowe czy też darmowe spiny. Gra posiada układ 5 na 4 oraz 40 linii wypłat. Maksymalny zakład to 100, a wygrana to aż 16794 stawki za zakład.

  • Spooky 5000: jest to slot 3D, którego głównymi bohaterami są duchy. Tytuł ten wiele nawiązuje do klasyki gier hazardowych. Posiada zaledwie 3 bębny z 3 rzędami symboli, jak i również 5 linii wypłat. Na bębnach można znaleźć tradycyjne symbole jak 777, BAR. Gracz może tu liczyć na Ghost Meter Feature jak i opcję gamble. Maksymalny zakład w grze to 20 euro, a wygrana to x500 stawki.

  • Chicken Storm: to z pewnością jedna z najzabawniejszych gier w ofercie tego producenta. Jej głównymi bohaterami są kurczaki mieszkające na farmie. Pod względem budowy gra ta podobna jest do Spooky 5000. Także posiada układ 3 na 3, jak i 5 linii wypłat. Ten slot 3D posiada opcję Storm Meter Feature jak i gamble. Maksymalny zakład w grze wynosi 100 euro, a wygrana x200 stawki.

  • Flower Fortunes Megaways: ta gra z kolei to niezwykle oryginalny automat do gry. Posiada ona układ 6 na 5, który w toku rozgrywki może zostać rozszerzony aż do 9 rzędów. Bohaterami gry są magiczne kwiaty, które mogą przynieść określone wygrane. Gra rozpoczyna się z 64 liniami wypłat. Jednak maksymalnie można osiągnąć tutaj aż 531441! Przy okazji przy maksymalnym zakładzie 10 euro można wygrać aż x18480 wysokości stawki. W grze czekają symbole wild, scatter, respin czy też zwiększony mnożnik za wygrane, który jest losowo wybierany przez system. Bonusy zdobywa się wraz z ilością wygranych na bębnach.

To tylko kilka gier z oferty firmy Fantasma Games. Nie mamy wątpliwości, że i kolejne tytuły w jej portfolio okażą się ogromnym sukcesem. W parze z ładną grafiką idzie tu wysoki mnożnik za wygrane, jak i symbole specjalne, czyli to, co gracze lubią najbardziej!

Napisz komentarz