Producent gier hazardowych Amatic

Amatic Industries to znane studio deweloperskie z zakresu hazardu internetowego. Jako marka są z nami od wielu lat. Dzięki temu właśnie, śmiało możemy powiedzieć, że zapewne mieliście już do czynienia z ich grami. Co prawda kojarzymy ich głównie z wideo slotów na poziomie klasycznym, tak trzeba wiedzieć, że jako marka działają także przy grach stołowych, ale też automatach do gry w kasynach stacjonarnych. Ich zaangażowanie w rynek jest ogromne i często mocno wykracza poza konkurencję. Jeśli zatem macie ochotę na jednorękiego bandytę w najlepszej możliwej edycji, zdecydowanie powinniście sięgnąć po Amatic. Chociażby ich Billyonaire czy Aztec Secrets, pokazuje, jak wielkie możliwości stoją za tymi hitami i jak wiele można osiągnąć, bazując na wyglądzie jeszcze z końca ubiegłego wieku.

Producent gier hazardowych Amatic

Wspomnieliśmy, że to potentat nie bez powodu. Ich lista gier już teraz jest zaprawdę ogromna i możecie sięgać po dziesiątki pozycji. Zresztą, zestawienie to stale wzrasta i robi się bardziej imponujące. Same automaty wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy poprzez wszelkiej maści układy graficzne – od festiwali, przez legendy, tajemnicze historie czy fikcyjne zdarzenia, które marka stworzyła od podstaw. Efektem tego będą hity, które tak zwyczajnie – dobrze jest znać. Nie ma co ukrywać, że Amatic wykonał świetną pracę przy wdrożeniu. Udostępnią klasyczne sloty, które nawiązują jeszcze do jednorękiego bandyty, są proste graficznie i mechanicznie, jednocześnie dają wielkie możliwości, w tym wygranych rzędu nawet kilkuset tysięcy euro. Kilkadziesiąt gier od tego potentata robi swoje. Dostępne są chociażby takie hity jak Wild Dragon, Wild Respin, Tweety Birds, Royal unicorn, Red Chilli, Dragon’s Kingdom, All Ways Joker, Sakura Fruits, Hot Choice, Fire & Ice, Hot 40, Fortuna’s Fruits, Diamond Monkey, Hot Star, Magic Forest, Lucky Zodiac i dziesiątki innych. Tylko od was zależy po jakie tytuły sięgniecie, z jakiego powodu i na jakich stawkach. To wielki atut, bowiem grać mogą gracze typu high roller z wielkimi stawkami, ale też tacy, którzy mają maksymalnie kilka euro na samą zabawę w danym dniu.

Producent gier hazardowych Amatic

Dziesiątki hitów od Amatic

Gdy mówimy o grach typu wideo slot, Amaitc zaoferuje nam dziesiątki hitów, a te, które już wam wymieniliśmy, stanowi zaledwie skromną część zestawy. All Ways Joker czy opisane już Billyonaire trafiają do mnóstwo kasyn internetowych z całego świata. Wielkim sukcesem okazały się ich rozwiązania dodatkowe jak Wild, Gamble, Scatter czy Free Spins. W połączeniu z przyciskami unikatowymi czy Jackpotem, zapewnicie sobie zabawę na poziomie, który dobrze jest poznać. Trzeba też wziąć pod uwagę, przez jaką drogę przeszło samo studio. Ich pierwsze gry jak Wild 7, Wild Diamonds, Square Fruits, Star Rising czy Roman Legion, będą dla was przewodnikiem po rozwoju na przestrzeni wielu lat. Nie bądźcie jednak zmyleni – gry oferują niezwykły poziom mechaniki i 100% najwyższej możliwej jakości.

Na pewno nudzić się tu nie będziecie. Co na was czeka dokładnie? Chociażby słynna faza re-spin, która pozwala niejako raz jeszcze zakręcić bębnem, zostawiając na nim jedynie te znaczki, które oferują możliwie największe wygrane. Do tego dochodzą zestawy darmowych obrotów o wartości ostatniego płatnego zakręcenia. W połączeniu z ekstra gierkami bonusowymi, mnożnikami nagród czy unikatowymi wdrożeniami studia, będzie się działo. Pamiętajmy do tego, że firma pozwala na tryb Gamble, który uruchamiany jest po zwycięskim obrocie. Za jego sprawą macie 50% szans podwojenia swojej wygranej. Z opcji skorzystacie lub nie, wszystko zależy od tego, jak bardzo chcecie ryzykować.

Podsumowanie

Wszelkie tytuły od tego dewelopera możliwe są do testowania za pomocą wirtualnej waluty. Jest ona oczywiście częścią całego zestawienia i oferuje bardzo znaczące profity. Jest bezpłatna i nie wymaga od użytkownika zakładania konta czy tym bardziej składania depozytu i dalszych deklaracji. Pozwoli poznać mechanizmy i rozwiązania, które dalej stosowane są w grach, dzięki czemu szybko się ich nauczycie i będziecie mogli – jeśli uznacie za słuszne – podjąć się tego wyzwania. Biorąc pod uwagę, że nie ma tu ograniczeń ilościowych i czasowych, taki trening może się potem przekuć na znacznie lepsze rezultaty właściwe.

Ćwiczenie bez gotówki to jedno, ale odpowiednie podejście do samej zabawy zapewni wam, w połączeniu z promocjami, większe szanse sukcesu. Jeśli wziąć pod uwagę, że wygrane w wideo slotach mogą sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy euro, w grę wchodzi nie tylko zabawa i relaks, ale też pozytywna adrenalina. Historia zna już przypadki za sprawą których sloty Amatic Indusitres wydawały jeszcze więcej niż konkurencja. Studio to co prawda nie oferuje niejako jackpota progresywnego, czyli rosnącego wraz z każdym pojedynczym płatnym spinem, ale mimo wszystko klasyczne kumulacje będą tu imponujące.

Śmiałków gotowych na poznanie hitów od tej marki zapraszamy do gry. Takie automaty znajdziecie przy wielu kasynach internetowych, zatem wystarczy wybrać to ulubione, odebrać swoje promocje, wpłacić gotówkę i przejść do rzeczy. A kto wie, może i wy wygracie ogromną kasę?

Napisz komentarz