Producent gier hazardowych Fuga Gaming

Wiedzieliście, że Fuga Gaming jest na rynku od ponad 20 lat? Nie? Cóż, co młodsi gracze w istocie mogą mieć problem z ich rozpoznawalnością. Studio deweloperskie przez całą niemal swoja działalność koncentrowało się wokół tytułów z zakresu stacjonarnego. Ich automaty trafiały do 70 kolejnych krajów, w których były masowo wykorzystywane. Jeśli zatem kojarzycie rozwiązania z danego lokalu do którego mogliście trafić, zapewne graliście właśnie w Fuga Gaming. Ich propozycji są niezwykle popularne i sprawdzone mechanicznie, co oczywiście gwarantuje możliwie najwyższe recenzje. A tych nigdy za wiele. Dlatego też mamy dla was kolejny tekst, w którym przybliżamy ich sylwetkę i sprawdzamy jak na przestrzeni lat się zmieniali od firmy początkującej, przechodząc aż do istotnej pozycji.

Producent gier hazardowych Fuga Gaming

Producent i dostawca gier hazardowych Fuga Gaming

Studio stworzyło już ponad 70 gier, dzięki czemu mówimy o bardzo solidnych zasobach. Od 2014 roku zaczęli także pracę nad przejściem do trybu kasyn internetowych, za co odpowiada dodatkowy włoski operator, z którymi współpracują. Kierują się przy tym hasłem Future of Gaming, czyli przyszłość hazardy i gry ogólnie. Tworzą rozwiązania po które dobrze jest sięgać i które warto należycie zrozumieć. Znajdziecie w nich wszystkie klasyczne rozwiązania, włącznie z tradycyjnym Gamble, ale też znacznie więcej. Jako automaty offline będą to bardzo proste typy, najczęściej z trzema i pięcioma bębnami, jeśli natomiast chodzi o przejście do trybu sieciowego, wrócą oczywiście Wild i Scatter, a wy będziecie mogli sięgać nawet po fazę respiny czy darmowe obroty. A to już spore urozmaicenie. Trzeba jednak zakładać, że takie gry jak 3 Elements czy Fruit-O-Mania to przede wszystkim klasyczny jednoręki bandyta, którego celem jest szybka rozgrywka i maksymalizacja szans do samej wygranej graczy. Fuga Gaming doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że im więcej gra ma dodatków i bonusów, tym trudniej o wielkie wygrane. Trzymając się tej zasady wybrali grupę docelową, która chce się dobrze bawić, ale nastawiona jest na realną korzyść.

Czego zatem możecie się tu dokładnie spodziewać?

Gry od Fuga Gaming są bardzo zdywersyfikowane. Niektóre będą mocno nawiązywać do czasów średniowiecznych, inne do głównych bohaterów, a jeszcze inne na dane krainy. Od was będzie zależało po co i dlaczego sięgniecie. W pierwszej kolejności musicie wiedzieć, że przejście z grafik 2D do 3D nastąpiło tu stosunkowo późno, dlatego też zastosowane technologie są tu kluczowe i bardzo mocne. Poza tym zdecydowano się jednak zaoferować ciekawe rozwiązania płatnicze, a niektóre wideo sloty oddadzą wam przeliczniki nagród na poziomie 7 500! W praktyce oznacza to, że jeśli zagracie za 1 złotych i wygracie główną kumulację, wasze konto zasili właśnie 7 500 złotych. Wariacji tych rozwiązań będzie bardzo dużo i możecie je poznawać już teraz. Kluczowe opcje Gamble, które znacie ze slotów stacjonarnych, będą tym, co pokochacie. Za ich sprawą możecie podwoić każdy wygrany obrót. Jeśli zatem wygracie jakieś zakręcenie – w zależności od gry – pojawi się sposobność do wyboru czerwonej lub czarnej karty. Jeśli traficie na losowanie, podwoicie wygraną. Jeśli jednak nie traficie, wszystko zostanie utracone. Trzeba pamiętać, że to aż 50% szans, ale każdy gracz podchodzi do trybu inaczej i musicie sami zadecydować, czy ryzyko jest warte świeczki. Warto dla przykładu zastanowić się do jakich wygranych kwot będziecie ją podwajać. Niskie łatwiej „stracić”, z kolei wysokie dobrze zachować na dalsze partie. To jednak także kwestia strategii.

W zakresie gier, które poznacie na Fuga Gaming, są to dla przykładu Just a Game, Kiss of Luck, Mr illusio, Normans, Ocean’s Secret, Polar Picnic, Red Temple, Smile, Tiger King, Tiger King Deluxe oraz Witchcraft. To pierwsze wideo sloty, jakie studio wyprodukowało i już jest dostępne dla was. Zasięg tych gier trudno ocenić, ale trafiają powoli do istotnych kasyn internetowych, a wszystko za sprawą świetnej reputacji z gry offline. Możecie się zatem spokojnie usadowić w fotelu, taka zabawa już do was idzie. Pamiętajcie także, że wszystkie pomysły tego typu mogą być przez was sprawdzane za sprawą tzw. Trybu demo. Nie wymaga on od was rejestracji w danym kasynie, nie ma tym bardziej konieczności dokonywania depozytu. Gracie zatem w pełni za darmo, a fikcyjne żetony, jakie do was trafią, będą możliwe do zrealizowania o dowolnej porze. Nie ma tu pośpiechu, limitów czasowych, a nawet jeśli środki się skończą – wystarczy je odnowić jednym kliknięciem. Taki tryb jest pomocny i pozwoli wam wybrać wideo sloty, które zainteresowały was ze szczególnością. W razie wszelkich uwag i pytań możecie zresztą liczyć na obsługę kasyna na którym założyliście konto. W zdecydowanej większości czat na żywo dostępny jest przez całą dobę, zatem nie będziecie musieli czekać na rozwiązanie sprawy dłużej, niż jest to wymagane.

Gry od Fuga Gaming już na was czekają. Warto je poznać i złapać za solidny jackpot.

Napisz komentarz