Producent gier hazardowych Realistic Games

Realistic Games zaskoczyło nas swoimi bardzo prostymi układami. Już grafika nasuwała nam na myśl początek tego wieku. Gdy jednak zrealizowaliśmy pierwsze obroty, szybko zrozumieliśmy, czemu tysiące ludzi korzysta z nich mimo wszystko. Ta prostota aż bije z gry, dzięki czemu rozegracie szybsze, łatwiejsze rundy. Dochodzi do tego oczywisty wręcz fakt – mnożniki nagród są bardzo duże, dzięki czemu zawalczycie o naprawdę spore środki finansowe. Jest zatem adrenalina i pokaźna możliwość zwyciężania. Dlatego też mamy dla was poniższy artykuł, w którym notujemy o głównych tematykach studia.

Producent gier hazardowych Realistic Games

Producent i dostawca gier hazardowych Realistic Games

Wszystkie gry z ich oferty, a w szczególności te, które opiszemy dla was niżej, mogą być rozgrywane całkowicie za darmo. Jak to możliwe? Nic trudnego, odpowiada bowiem za to wirtualna waluta. To fikcyjne pieniądze, stosowane jako waluta dodatkowa, testowa. Pozwala ona w trybie DEMO grać we wskazane gry. Nie wymaga to zakładania konta, tak samo jak i składania jakiegokolwiek depozytu. Dzięki temu gracz może bez trudu wejść do gry, poznać jej mechanikę czy też nawet dźwięki i zwycięskie układy. Jedyną różnicą jest oczywiście brak możliwości wygrania realnych pieniędzy. Nie o to jednak chodzi w tym wszystkim. Pamiętajcie, że w razie gdyby żetony się wam skończyły, wystarczy odświeżyć stronę lub aplikację, by sięgnąć po nie raz jeszcze. Taki dodatek jest szalenie ważny nie tylko z punktu widzenia nowicjusza, ale każdej osoby, które chciałaby poznać najpierw tytuł, zanim realnie w niego zainwestuje. Poniżej przedstawimy wam kilka gier, które w zakresie Realistic postrzegane są jak główne hity, które spotkacie na większości stron wirtualnych kasyn, z którymi marka obecnie współpracuje.

Czym charakteryzują się gry Realistic Games?

Jeśli spojrzycie przykładowo na Pull a Cracker, przeniesiecie się do świątecznego klimatu z bałwanem w tle. Różni się ona zdecydowanie od innych gier, bowiem pociąga się tu za karteczki, które odkrywają nam część planszy – jak w kalendarzu adwentowym. Takich wyjątków jest tu zresztą sporo. To, o czym musicie jednak wiedzieć, to fakt, że RTP jest tu z góry znane, a wy możecie liczyć także na proste mechaniki w zakresie wybierania stawek, zwycięskich układów czy po prostu samego spinowania. W standardowych grach (ale też w pozostałych z systemem paskowym) znajdziecie naturalnie znaki Wild czy też Free Spins. Gwarantują one odpowiednie bonusy i dodatki, które spływać będą na wasze konta. Musicie jednak mieć na uwadze, że symbolika mocno się od siebie różni, podobnie jak i mechanika – dobrze zatem poćwiczyć lub przeczytać FAQ oraz pełne paylines.

W jakie gry zagracie?

Poniżej podamy kilka propozycji wideo slotów i automatów, które mieliśmy okazję testować. Radzimy się temu przyjrzeć, jako iż studio działa bardzo nieszablonowo a część ich pozycji będzie dla was całkowicie nowym doświadczeniem.

  • Duplicats: Wideo slot z pięcioma bębnami i trzema rzędami. Koncentruje się wokół tematu dżungli i dzikich kotów, które zmieniają się tu w inne znaczki, jeśli odpowiednio wylosujecie je na planszy. To właśnie one – gdy jest ich pięć – zapewnią także najwyższy dostępny tu jackpot. System gry jest przy tym prosty, a znaczkami głównymi będą karcianki z sercem i pikiem na czele.
  • Cashing Rainbows: Bardzo ciekawa gra, która funkcjonuje na bazie systemu pociągania za kawałek papieru. Dzięki temu odkryje się nam dalsza część grafik. Jackpot może tu wynosić nawet 4 000 żetonów, więc im wyższa będzie wasza stawka, tym pokaźniejsze pieniądze wejdą w grę. System ma cztery bębny i tyle samo rzędów, aczkolwiek nie są one obrotowe tak jak w grach które mogliście znać do tej pory.
  • Fun Size Fireworks: Początkowa animacja przeniesie was w świat możliwości gry, natomiast potem traficie przed klasyczne bębny jednorękiego bandyty. Są tylko trzy, a znaczki tam widoczne nawiązywać będą do sztabek złota, rakiet czy siódemek, które dają 12-krotny mnożnik dodatkowy. W grze występuje tylko pięć układów zwycięskich na które zapolujecie.
  • Funky Spin: To klasyczny wideo slot, ale jeśli na planszy 3 x 3 pojawią się odpowiednie znaczki, zostaniecie przeniesieni niejako do koła fortuny. Wszelkie nagrody są tam mocno mnożone, dzięki czemu potencjalne wygrane będą dużo wyższe niż sobie zakładaliście. Przy tak prostych układach, rozgrywka będzie tu niemalże błyskawiczna.

Pozytywnie zaskoczeni? Jak widzicie, Realistic inwestuje w ciekawe, niepowszechne technologie. Ma przy tym nowatorskie podejście, którego brakuje nam u konkurencji. Tworzą gry wyłącznie raz na jakiś czas, całkowicie koncentrując się na jakości oferowanej usługi. Nie znajdziecie tu zatem żadnego mało znaczącego hitu. Każda pozycja jest ceniona i bardzo wysoko oceniana przez użytkowników, dlatego też kasyna często dodają ich pozycje do listy ulubionych i popularnych. Wy także powinniście. Dajcie koniecznie szanse, zagrajcie za minimalne stawki, testujcie, a kto wie? Może w wasze ręce trafi jeden z ogromnych jackpotów?

Poznajcie się bliżej, bo Realistic w istocie wykonało ogromną pracę.

Napisz komentarz