Producent gier hazardowych Platipus

Platipus ma w najbliższym czasie zapowiedzieć gry stołowe. Obecnie jednak całą swoją uwagę skupia wokół wideo slotów. I to właśnie na nich chcielibyśmy się teraz skupić. Będzie to bowiem ciekawe rozwiązanie dla osób, które oczekują bardzo wysokiego poziomu zabawy w sieci. Kasyna online coraz częściej sięgają po ich pozycje i nie mamy żadnych wątpliwości, że Pirate’s Map, które wkrótce wyląduje w inernecie, będzie jedną z najbardziej pożądanych gier tego typu. W poniższym artykule napiszemy wam wszystko to, czego dowiedzieliśmy się o firmie za sprawą setek rozegranych tam spinów. Sprawdziliśmy przy tym RTP, działy FAQ oraz opinie innych graczy. Dzięki temu mamy pełen wgląd w to, jak Platipus spisał się przy swoich produkcjach. A jest tu o czym pisać, szczególnie, że propozycji w istocie przybywa – do tego tych najlepszych jakościowo.

Producent gier hazardowych Platipus

Producent i dostawca gier hazardowych Platipus

Kadrę Platipus możecie poznać za sprawą ich witryny. Znajdziecie na niej także informacje podstawowe, w tym o przyznanych licencjach, wyróżnieniach i celach. Każda z gier przechodzi rzecz jasna nie tylko wewnętrzną, ale też zewnętrzną kontrolę podmiotów odpowiedzialnych za hazard w internecie. Dzięki czemu każdy użytkownik może ze spokojem inwestować swój czas i pieniądze. Pamiętajcie jednak, że nawet mimo posiadanych licencji czy szyfrowania ich strony, warto sprawdzić także operatorów, którzy zaciągają od nich gry. Bądźcie pewni miejsca na które chcecie się dostać, bowiem dzięki temu na dalszym etapie skupicie się tylko i wyłącznie na zabawie.

W zestawieniu gier z kolei liczyć możecie nie tylko na wideo sloty, ale też bardzo klasycznego jednorękiego bandytę. Poczujecie się zatem tak, jakbyście się cofnęli w czasie, otrzymując możliwie najlepsze produkcje.. Poniżej pragniemy przedstawić wam nie tylko spis części z gier, które mogą was wciągnąć, ale także zaprezentujemy kluczowe mechaniki jakich należy się spodziewać. Wielkim ich atutem jest także to, że grać można poprzez urządzenia mobilne. W praktyce oznacza to, że nie musicie się koncentrować wyłącznie na komputerach i laptopach, bowiem smartfon i tablet sprawdzą się równie dobrze. Responsywność stron jest tu ważne, zatem posiadane oprogramowanie jak Windows, iOS czy Android podobnie nie ma tu większego znaczenia.

Oferta gier i slotów

Zanim oczywiście przedstawimy część oferty, skupmy się na tym, czym nas zachęca. Gry bowiem to z jednej strony klasyki, z drugiej nowinki technologiczne. Daje nam to bardzo jasny, klarowny znak w zakresie systemów wdrożonych do tych pozycji. Nie braknie tu przede wszystkim Wildów oraz Scatterów. To dwa najbardziej podstawowe rozwiązania, aczkolwiek żadnego z nich nie należy deprecjonować. Pierwsze z nich włącza fazę re-spin z wymianą znaków, często dodając nam także mnożniki nagród (tzw. Multiplier), dzięki czemu spin poza wygraną standardową będzie podwojony czy nawet… dziesięciokrotnie większy. Scattery z kolei mają bardzo szeroki wachlarz możliwości od mnożników właśnie, przez gry bonusowe, dodatkowe wygrane czy darmowe obroty. To jednak tylko część z opcji na które możecie liczyć. Ciekawym dodatkiem są właśnie znaki Free Spins, które aktywowane są najczęściej wówczas, gdy pojawią się ich trzy sztuki na planszy. Takich zakręceń może być od kilku nawet do kilkudziesięciu, a faza jest dodatkowo odnawialna. Ich wartość nawiązuje zwykle do ostatniego spina granego za prawdziwą gotówkę. Tym samym, wygrać kumulacje można nawet bez zapłacenia ani grosza. A jeśli jesteśmy przy kumulacji, to symbolika Jackpot także nie jest tu obca. Za jej sprawą możecie wygrać kumulacje z gry w zależności od jej wysokości. Jest jeszcze przycisk Bonus, który zapewnia włączenie gry bonusowej w której wygrane są powiększane. Część z klasyków dysponuje także trybem Gamble, który poprzez losowanie karty – czarnej lub czerwonej – daje wam 50% szans na podwojenie każdego spina. Mając już taką wiedzę, skupmy się na samych grach!

A w ofercie dostępne są chociażby Chinese Tigers, Rhino Mania, Webby Heroes, Lucky Cat, Pharaoh’s Empire, Bison Trail, Jade Valley, Neon Classic, Power of Poseidon, Great Ocean, Mega Drago oraz Legend of Atlantis. W każdym przypadku spotkacie tu ciekawe pomysły. Ostatni z nich, dla przykładu, zapewni wam fazę Scatter. W zależności od ilości znaków z planszy (od 3 do 5), sięgniecie tu po 10, 20 lub 30 darmowych obrotów. Za ich sprawą możecie wygrać nawet jackpota. W połączeniu z Wildem, który pojawia się na bębnach od 2 do 5, zapewnicie sobie komplet pozycji bazowych, które wpływają nie tylko na wydłużenie zabawy, ale też powiększenie waszych szans końcowych.

Podsumowanie

Jak zatem widzicie powyżej, różnorodność jest tu kluczowa, co na pewno Platipus chciałby zaznaczyć. Wielkość wygranych zależy od was i granych stawek, a dodatkowo możecie tu trenować całkowicie za darmo. Wszystko za sprawą fikcyjnych żetonów, dodanych do gier. Są one nieograniczone czasowo, a jeśli skończą się w waszej puli, wystarczy odświeżyć stronę. Za ich pomocą nie tylko poćwiczycie, ale przede wszystkim wybierzecie te gry, które będą najciekawsze dla was samych.

Napisz komentarz