Producent gier hazardowych Booongo

Jeszcze rok temu Booongo wydawało się kompletnie nieznaną marką w zakresie hazardu internetowego. Obecnie jednak szybko rosnąca popularność sprawiła, że możecie na nich liczyć u wielu topowych kasyn online a czynnik ten stale będzie wzrastał. Wpływa na to także wysokie zadowolenie graczy z całego świata. Z tej też okazji przygotowaliśmy dla was obszerny artykuł, w którym chcemy szczegółowo objaśnić na co możecie liczyć przy okazji ich wideo slotów. Automaty o których mowa to najwyższa możliwa jakość w zakresie gier tego typu, dlatego też szybko zrozumiecie, jak korzystnie prezentuje się to zestawienie. Zachęcamy do treści i już na samym początku życzymy udanych podbojów.

Producent gier hazardowych Booongo

Producent i dostawca gier hazardowych Booongo

Wielkim atutem tego studia jest oczywiście to, że Booongo oferuje nam bardzo wysokiej jakości wideo sloty. Same animacje i grafiki szybko wam zaimponują. Dobrze jednak brać pod uwagę także inny czynnik. Chodzi o mechanikę i powiązaną z nimi zagadnieniami funkcjonalności. Jak bowiem prezentuje się rozgrywka w środku? Czego oczekiwać? Zacznijmy od tego, że firma ma wszelkie niezbędne licencje, dzięki czemu gracze mogą się skupić na bezpiecznej zabawie i walce o swoje pieniądze, a także dostępne tam jackpoty. Dla zainteresowanych zdecydowanie polecamy korzystać z bonusów i promocji, które także często opisujemy na łamach naszej strony. Takie doładowania gotówkowe czy też darmowe obroty mocno pomogą wam podczas przygód z Booongo.

Czego oczekiwać po grach Booongo?

Booongo to nie tylko 42 wideo sloty, to też rozwiązania API i backoffice. Gracze spodziewać się też mogą licznych nowości, które trafią wkrótce na rynek (3 wideo sloty już zapowiedziane). Ponieważ samo studio oferuje bardzo wysokiej klasy jakość rozgrywki, to właśnie grafika i animacje rzucą się na pierwszy rzut oka. Do tego dochodzą oczywiście funkcjonalności premiowe oraz wszelkie te symbole, które wpływać będą na to – czy chcecie grać dłużej. Poza klasycznymi znakami spotkacie tu bowiem także te, robiące kolosalną różnicę. Marka udostępnia także publicznie wgląd w RTP, grane zwycięskie układy, stawki od minimalnej przez maksymalną, ale też pełne paylines z FAQ. Gry oscylują w granicach nawet do 5 zwycięskich układów, co idealnie wkomponuje się w oczekiwania graczy szukających szybkiej zabawy. Dodamy także, że studio dba o prostotę interfejsu. Dobierzecie tu stawkę, a następnie od razu zakręcicie, znając wszelkie szczegóły. Nie braknie rozwiązań z charakteru Wild, Scatter, bonus lub też Free Spins. Wszystkie one są powszechne, aczkolwiek wdrażane są do gier w zależności od tego, jaki prezentują styl. Niektóre zatem skupią się tylko na re-spinie czy też mnożnikach, inne włączą nam chociażby darmowe obroty lub grę premiową.

W jakie gry zagramy?

Jeśli mówimy o Booongo, to nam w pierwszej kolejności nasuwa się myśl powiązana z jednorękim bandytą. Właśnie w takim kierunku poszli, czego potwierdzenia szukać możecie również na stronie dewelopera oraz u wszelkich partnerów, do których z tego miejsca zapraszamy.

  • 777 Gems ReSpin: Gra bazuje tylko na 3 bębnach, dzięki czemu spotkacie się z ledwie 5 zwycięskimi układami. To jasne przejście do klasycznych wideo slotów, gdzie górują kryształki czy też dzwoneczki, świetne znane z końca lat 90-tych. Gra posiada fazę respin, ale też mnożników, które zapewnione będą w przypadku w którym na planszy pojawią się wszystkie symbole jednakowego koloru.
  • Sun of Egypt: Wideo slot z 5 bębnami i systemem 25 zwycięskich układów, nawiązujących bezpośrednio do starożytnego egiptu i... słońca. O ile szata graficzna jest tu bardzo prosta, tak animacje rozruchu i samego słońca zrobią na was wrażenie. Jest tu scatter i faza re-spin, słynna dla marki Booongo. Całość uzupełnia gra bonusowa, która bazuje na losowaniu słońca ze wskazanym numerem, co może znacznie powiększyć wasze wygrane.
  • Olympian Gods: Jeden z najpopularniejszych wideo slotów tego studia. Oferuje bardzo rzadki układ 5 do 4, z animacjami m.in błyskawic. Gra poza znakami karcianymi odda wam do dyspozycji starożytne legendy z potworami jak gryf. Wild zamienia wszelkie znaki z planszy i pojawia się na bębnach od 2 do 5. Z kolei Scatter zapewni aż 10 darmowych spinów, które przydadzą się przy grze na 50 zwycięskich układach.
  • Dragon Pearls: Hold and Win: Gra podobna układem do wspomnianego Son of Egypt, natomiast przeniesie nas do starożytnej Azji. Znajduje się tam zresztą jackpot progresywny, co oznacza, że im dłużej wy i inni gracze będziecie rywalizować przy slocie, tym wyższe będą poziomy kumulacji. A jest ich trzy – Grand, Major oraz Mini. W połączeniu z darmowymi obrotami i fazą bonusową, zyskacie świetny pakiet startowy na nową przygodę.

Wszelkie wideo sloty dostępne za sprawą tej firmy, będą dla was dostępne również w trybie DEMO. Jest to rozwiązanie znane i cenione, zapewnia możliwie jak najwięcej wirtualnych żetonów do poznania gier. Wasze treningi mogą się przy tym przekuć w coraz to większy sukces, czego przecież życzymy.

Napisz komentarz