Producent gier hazardowych Iron Dog Studios

Iron Dogs, które niemalże na pewno znacie ze swoich wideo slotów, oferuje także szereg zdrapek i gier stołowych. Ta różnorodność w każdym przypadku przejawia się przede wszystkim doskonałej jakości grafiką. Jeśli zatem pomyślicie o studiu, w pierwszej kolejności zapewne przyjdzie wam do głowy unikatowa animacja i rozwiązania z zakresu najwyżej rozwiniętych technologii tego zakresu. W naszym artykule sprawdzamy ich gry, porównujemy do konkurencji i jednocześnie spinujemy setki razy, by przekonać się jak w istocie prezentuje się RTP czy też możliwości bonusowe.  Było co sprawdzać, bowiem marka ma na swoim koncie niemalże 20 slotów, a każdy z nich cechuje się całkowicie odmienną historią, ukrytą za bębnami.

Producent gier hazardowych Iron Dog Studios

Producent i dostawca  gier hazardowych Iron Dog Studios

Cosmic Crystals i Paint, które pojawiły się w zestawieniu jako pierwsze, będą dla was nie lada przygodą. Już przy nich marka cechowała się otrzymaną i zabezpieczoną licencją. W połączeniu z bezpiecznymi metodami szyfrowania, zapewniliście sobie pakiet, który dobrze wykorzystać. I będziecie mieć do tego wiele okazji, jako że operator coraz częściej pojawia się w wirtualnych kasynach. Macie też pewność, że przy tych tytułach skorzystacie z licznych promocji. Bonusy od doładowania czy na darmowe obroty to popularne zagranie, które pomoże wam wykorzystać w pełni możliwości wideo slotów i innych pozycji z ramienia Iron Dog.

Co wiedzieć o grach Iron Dog?

Mając na uwadze wysokiej jakości animacje, warto się skupić następnie na czynniku decydującym o tym, czy grać będziemy krótko, czy długo. Mamy tu na myśli zastosowane tam rozwiązania mechaniczne i wszelkie systemy gry. W Iron dog znajdziecie wiele ciekawych rozwiązań. Już samo Paint, które wspomnieliśmy we wstępie wyróżnia się układem pięciu odrębnych bębnów oddzielonych od siebie warstwami kolorów. RTP kształtuje się tam na poziomie 95,8%, a gracze rywalizują przy 20 zwycięskich układach. Maksymalna wygrana sięga tam nawet 750 000 euro. System gry jest przy tym przejrzysty. Znajdziecie tu przycisk automatycznej rozgrywki, spinowania, ustalanie stawki i granych linii. W menu z kolei odkryjecie pełne paylines, czyli nie tylko zwycięskie układy oraz ich ilość z wideo slota, ale też wszelką wartość danych znaczków, które będziecie wykręcać na bębnach. To właśnie tam widoczne są informacje o tym, czy dana gra ma np. Wild i rozwijaną jego opcję. Czy są re-spiny lub darmowe spiny, mnożniki, gry bonusowe. Każdy z tych czynników będzie istotny, ale przed startem musicie mieć świadomość, że gry się od siebie różnią. Z tego też powodu warto dokładnie poznać historię pozycji, którą chcecie uruchomić. Można też je testować za darmo, co wyjaśnimy pod koniec tego tekstu.

W jakie gry studia zagracie?

  • Aztec Wilds: To najnowsza gra studia, która oferuje nam układ 5 do 4. Oferuje RTP na poziomie 96%. Daje także 1 024 zwycięskich układów, co jest liczbą i wartością wręcz szaloną w kasynach. Wartość granych żetonów sięga od 0,50 do 100. W fazie znajdziecie tryb free spinów (20 sztuk). Główne atuty? System lawinowy oraz mnożniki do 20x.
  • Pirate Kingdom: W tej grze znajdziecie system Megaways, co uprawnia was do nawet 117 649 zwycięskich układów. To nie jest żart. Piraci dostarczają jeden z najwyższych w historii współczynników z tego zakresu, oddając jednocześnie RTP na poziomie 96,2%. Przy 6 bębnach i takiej samej ilości rzędów spotkacie stawki od 0,20 przy maksymalnej wygranej do 800 000! Tempo gry jest tu wysokie, powiększone przez mnożniki i fazę Wild.
  • Rainbow Wilds: Tu również zyskacie 1 024 zwycięskie układy, do tego przy ledwie 5 bębnach. Maksymalna wypłata szacowana jest na 300 000 żetonów. Znajdziecie tu fazy mnożników, które są automatycznie uruchamiane podczas gry na free spinach. Tych może do was trafić 14, 16 lub 20 w zależności od ilości znaczków na planszy. Cała gra ma przy tym bardzo przyjazny wygląd, nawiązujący do skrzacików pilnujących złota przy końcu tęczy.
  • Siren’s Kingdom: Jeśli mielibyśmy się zakochać w bohaterce wideo slotów, to właśnie w niej. Przy 5 bębnach znajdziecie tu 30 zwycięskich układów oraz trzy główne funkcjonalności bonusowe. Pierwsza z nich to Wild, ukryta właśnie za główną bohaterką, która rozwinie się na całą wysokość kolumny. Druga to faza free spinów, a trzecia, to możliwe mnożniki nagród, które można aktywować tylko za pomocą tego trybu premiowego.

Mieliśmy to szczęście, że testowaliśmy także Si Xiang, ale też Wai Kiki i Blood Queen. Do tego doszły gry stołowe z The Curious Cabinet i jedną ze zdrapek. Możliwości, jakie tam odkryliśmy, były mocno satysfakcjonujące, co pokazują recenzje innych graczy, jakie znajdziecie na forach tematycznych. Co ważne, by poznać dane gry, wystarczy odpowiednio wybrać tryb demo. Nie musicie się do niego rejestrować i dokonywać wpłat. To świetne rozwiązanie, które może się przekuć na późniejsze lepsze wyniki finansowe. Bo przecież w grę wchodzi wielka kasa!

Napisz komentarz