Producent gier hazardowych Skillz Gaming

Świat hazardowy stale się zmienia. Pojawiające się nowe podmioty oferują coraz to lepsze i bardziej innowacyjne warunki. Nic zatem dziwnego, że trendy te się nie zmieniają. Przykładem takiego, wciąż świeżego, wdrożenia, będzie dla was Skillz Gaming. Jest to marka, która właściwie dopiero pojawiła się na rynku, dlatego też znają ją tylko najwięksi zapaleńcy. Nic zresztą dziwnego, obecnie odpowiadają za dwa wideo sloty. Można by rzec, że to całkowici nowicjusze, aczkolwiek nie byłoby to prawdą. Start-up z Tel Awiwu to skromna grupka deweloperów, która pracuje na swoje możliwości od wielu lat, wcześniej odpowiadając za kluczowy rozwój takich marek jak Playtech czy 888. Macie zatem gwarancję wysokiego poziomu, który przecież oczekiwany jest przez każdego z nas.

Producent i dostawca gier hazardowych Skillz Gaming

 

Młoda marka dostarczy wam wielkich emocji. Firma zadebiutowała podczas ICE Gaming w lutym 2015 roku, od tego czasu podjęto tam wszelkie środki wdrożeniowe, które będą kluczowe dla rozwoju hazardu. Wszystkie ich pozycje od razu dopasowano do kasyn mobilnych. Możecie zatem niejako bez trudu pograć na smartfonie i tablecie, bez względu na to, czy korzystacie z Androida czy jednak iOS lub Windowsa. W każdym przypadku całość spisuje się równie dobrze. Z punktu widzenia gracza usłyszeliśmy mnóstwo obietnic. Na chwilę obecną w istocie czekają na was tylko dwie gry. Są to Fruit Blast oraz Mega Money Rush. Przy tej drugiej grze zastosowano unikatowy szablon graficzny co niejako daje nam spore nadzieje co do samego operatora. Na dalsze efekty ich pracy trzeba jednak poczekać. Stąd też zdecydowaliśmy się przybliżyć wam dwie obecne pozycje i sprawdzić czym dokładnie są nacechowane. Nie będziemy zatem sprawdzać tego, co nam obiecuje przyszłość, ale ocenimy dokładnie to, co widzimy już teraz. A mimo zaledwie jednej pary gier, będzie o czym dyskutować. Bądź co bądź każda z nich ma swoje wewnętrzne rozwiązania, które Skillz Gaming tworzyło stricte na zapotrzebowanie obecne.

Najpopularniejsze sloty i gry

Dlaczego piszemy, że jest o czym mówić? Ponieważ sama gra bazuje nie na trybie wideo slotów, ale bezpośrednio na tzw. Kole fortuny. Plansza nawiązuje nam do niejako wyścigów, gdzie na samym środku znajdziecie przycisk Spin. Zwykle odpowiada on za uruchomienie bębnów, w ich jednak przypadku włączy nam koło z ośmioma podstawowymi rozwiązaniami. Jeśli uda się przejść do kolejnej fazy, zobaczycie niejako jackpot, który powiększy wasze wygrane i pozwoli przejść do mini gry. W zależności od niej będziecie ścigać się samochodem (tak, to nie jest żart!) i zbierać żetony pojawiające się na planszy. Im więcej ich wywalczycie, nie omijając żadnego z nich (Gra przyśpiesza), tym lepiej dla was. Tu nawet z niskim nakładem finansowym zgarniecie dla siebie odpowiednio dużo. Po zakończeniu tego trybu i zliczeniu całej gotówki nic nie będzie stało na przeszkodzie temu, by wrócić do klasycznego trybu gry. Szata graficzna jest przy tym banalnie prosta i niejako przenosi nas do czasów w których graliśmy na jednorękim bandycie.

Zupełnie inny poziom zabawy czeka na was we Fruit Blast. Tutaj ponownie konieczne jest naciśnięcie  dużego przycisku play, macie też możliwość doboru stawek, a po prawej stronie widoczne będą liczniki punktów w zależności od owoców na które zapolujecie. Gra jednak nacechowana jest zupełnie innym pomysłem niż te, które znaliście z wideo slotów. Po ruchu bębnem następuje system lawinowy, który niejako spuszcza na was rząd 5 na 5. Za jego sprawą będziecie musieli potem najechać myszką i wybrać te znaki, które mają  co najmniej trzy podobne kolory obok siebie. W danym czasie musicie ich wybrać jak najwięcej, dzięki czemu zbierać będziecie mnożniki nagród do liczników po lewej stronie. System jest ciekawy, mocno innowacyjny i przyznamy szczerze – nigdy wcześniej czegoś takiego w kasynach internetowych nie widzieliśmy. Jest to zatem szansa dla Skillz Gaming na zbudowanie czegoś nowego, jednocześnie z dużymi szansami na wygrane. Wykorzystujcie swoje ruchy jak należy, bo te będą ograniczone, a barman stale zwracać będzie na was uwagę (animacja w górnej części planszy).

Podsumowanie

Jest tu o czym mówić, ale prawda jest taka, że Skillz jest na tyle unikatowe, że trzeba je sprawdzić na swojej skórze. Często mogą być zaliczani jako gry dodatkowe i nie trafią do działu Wideo slotów. Stąd też warto przykładowo wpisywać konkretne nazwy w wyszukiwarkach. Jeśli chcecie je przetestować za darmo, posłuży do tego tryb demo. Nie wymaga od was rejestracji, nie ma też konieczności składania depozytu. Dzięki temu szybko zrealizujecie swoje pasje, nauczycie się dostępnych trybów i jednocześnie przygotujecie do gry za większe pieniądze. Pomocne będą także promocje, które są udostępniane w kasynach internetowych. Takie bonusy i dodatki są ważne, dlatego też bez wahania po nie sięgajcie, zawsze jednak sprawdzając regulaminy. Określone tam będą wszystkie te punkty, które są konieczne do późniejszego wypłacenia pieniędzy na swoje konto.

Napisz komentarz