Producent gier hazardowych Red Tiger

Gdy po raz pierwszy parę lat temu graliśmy w gry Red Tiger, dało się odczuć, w jakim kierunku zmierza firma. Teraz, na początku 2020 roku mówimy już o jednym z liderów w zakresie wideo slotów. Rynek napełnił się kolejnymi firmami, zaliczył wiele przetasowań, jednakże ta właśnie marka pokusiła się o kontynuację swoich działań. Doprowadziło to do efektu, który chcielibyśmy wam opisać. Zresztą to idealny moment, jako iż w ciągu najbliższych dni na rynek trafi Dice, Dice, Dice oraz Rio Star, czyli dwa najnowsze hity, jakie mają wojować w sieci w najbliższych miesiącach. Nie tylko o nich warto wszak wiedzieć. Różnorodność stoi tu na dużym poziomie i chyba właśnie od niej wypadałoby w ogóle zacząć.

Producent gier hazardowych Red Tiger

Producent i dostawca  gier hazardowych Red Tiger

Studio deweloperskie, które chcemy wam teraz opisać, to lata praktyki i doświadczeń. Za sprawą ich gier sięgniecie po unikatowe pomysły hazardowe, które całkowicie odmienią wasze podejście do automatów. Bo o ile większość ich grafik i animacji nie odbiega znacząco od tych, jakie oferuje konkurencja, tak bez wątpienia dobrze jest wiedzieć co nieco o mechanice i filozofii stojącej za tematem. Zaangażowanie samych użytkowników od samego początku miało być motywem przewodnim firmy i wydaje się nam, że cel ten został w pełni osiągnięty i zrealizowany. Nie byłoby to w ogóle możliwe, gdyby nie otrzymana licencja.

Red Tiger działa na rynku w pełni legalnie. Jest właściwie monitorowany, a każdy ich wideo slot sprawdzany tak przez licencjonodawcę, później kasyna i podmioty niezależne, które stale monitorują sieć reagując na ewentualne zgłoszenia graczy. Bezpieczeństwo jest tu zapewnione też przez właściwe szyfrowanie, a każda z gier, zanim w ogóle trafiła na rynek, przeszła przez miliony zakręceń. To na ich podstawie określono poziom RTP, czyli zwrotu inwestycji do gracza. Wideo sloty oferują zwykle 94-97% i wokół tej wartości oscyluje nam Red Tiger oraz wszelkie ich propozycje. Są jednak od tego pewne odstępstwa, ale aby je poznać, musicie przybliżyć sobie konkretną grę, którą chcielibyście akurat przeanalizować.

Sloty za którymi stoi sukces Red Tiger

O Red Tiger stało się głośno już dawno, aczkolwiek na chwilę obecną za wielki sukces firmy odpowiadają m.in. takie gry jak Scarab Jewels czy Piggy Riches. To zresztą ten wideo slot wciągany jest do kasyn internetowych „na potęgę”. Oferuje on nie tylko unikatowe rozwiązania, ale jest na tyle mocny mechanicznie i animacyjnie, że marki wybierają go do oferty darmowych obrotów czy nawet promocji powitalnej. W ten sposób gracze sięgają po free spiny czy też darmowe środki pieniężne, które mogą wykorzystać na rozruch swojego konta. A te zakładane są ledwie w kilka minut. Jeśli gracz jest pełnoletni, może wykorzystywać komplet możliwości kasynowych i to właśnie wideo sloty od Red Tiger są niezwykle często wykorzystywane w takim procesie. To nie jest warunek, o tym trzeba przeczytać w regulaminie bonusu, warto jednak wiedzieć, że mówimy o potentacie, który świetnie się składa na całą materię tego typu. W co zatem w ogóle zagracie?

Do listy gier należałoby dodać kilka kolejnych hitów. Są to Legendary Excalibur, Lucky Oktoberfest, Dynamite Riches, Da Vinci’s Mystery, Dragon’s Luck Megaways, Mystery Reels, Wild Elements, Fruit Snap, Mega Risk, Well of Wishes czy Dragon’s Fire. Rzecz jasna nie wymienimy nawet małej części tych produkcji, jako iż jest ich niezwykle dużo. Warto jednak wiedzieć, jakie propozycje są ostatnio popularne i wysoko lokowane w potencjalnych rankingach. Warto przy tym także mieć pełną świadomość opcji, jakie spotkacie w tychże grach. A jest ich równie sporo. Mówimy tu nie tylko o popularnym systemie Wild i fazie re-spin. Trzeba mieć na uwadze, że co automat, to inne propozycje. I w ten sposób dla przykładu możecie liczyć na mnożniki nagród w związku z wygranymi polami. Pojawią się też fazy darmowych obrotów (w różnych ilościach, najczęściej zależnych od tego, ile danych znaków pojawi się na planszy) czy mini gierek bonusowych. To właśnie one najczęściej dają największe wygrane i kumulacje. Red Tiger sam w sobie nie ma wideo slotów progresywnych, ale jackpoty stoją tu na porządku dziennym, gwarantując wam wielkie możliwości. Wszystkie fazy dostępne są zawsze w growym FAQ, które to najczęściej widoczne jest w języku angielskim.

Podsumowanie

Wszelkie wideo sloty i automaty od omawianego studia mają przypisane RTP, stawki minimalne, ilość granych układów czy zwycięskie układy, łącznie z danymi fazami, wartością symboli. Jeśli chcecie je poznać bliżej, ale jednocześnie nie jesteście pewni, czy warto inwestować swoje pieniądze, możecie się nad tym zastanowić przy dostępnym trybie tzw. DEMO. Za jego sprawą możecie włączyć grę i grać w nią do woli, bez limitu czasowego. Nie ma przy tym konieczności deponowana środków ani zakładania nowego konta, co także jest przydatne. Przebyty w ten sposób trening nie tylko pozwoli wam lepiej wybrać, ale i łatwiej wygrać.

Napisz komentarz