Producent gier hazardowych 1x2Games

1x2Games to jedno z najbardziej zróżnicowanych studiów na świecie. Z jednej strony otrzymacie bowiem bardzo prostego jednorękiego bandytę, z drugiej najbardziej zaawansowany wideo slot, jaki można sobie wymarzyć. Ich ostatnie wdrożenia mocno dowodzą tej tezy, dlatego też przygotowaliśmy dla was świeżą recenzję. Znajdziecie w niej informacje o tym, jakie gry możecie tu spotkać, w jakich kategoriach i z jakiego przedziału. Sporo będzie przy tym o funkcjach i opcjach dodatkowych, które was w sobie rozkochają. Zresztą, nasz końcowy werdykt opieramy także o opinie graczy z całego świata, którzy po hity 1x2Games sięgają coraz częściej. Tym samym, bez zbędnego i dodatkowego przedłużania, zapraszamy do tekstu i próbowania wymienionych hitów – na pewno nie będziecie nimi zawiedzeni.

Producent gier hazardowych 1x2Games

Producent i dostawca gier hazardowych 1x2Games

1x2Games zyskało popularność na przestrzeni ostatnich lat, bowiem to właśnie w tym czasie szczególnie zaczęły się pojawiać ich hitowe propozycje. Jest w czym wybierać, a sama firma nie ogranicza się do jednej kategorii gier, dzięki czemu możecie przebierać tak w klasykach, jak i nowoczesnych wideo slotach. Wybór jak zawsze pozostaje po waszej stronie. Sporym atutem może tu być także fakt, że do gier 1x2Games często dodawane są liczne promocje. Dzięki temu kasyna zachęcają was do gry, ale przede wszystkim oferują ciekawe rozwiązania wydłużające zabawę czy po prostu – dające szanse na poznanie pewnych pomysłów. Lista promocji w tym zakresie będzie bardzo długa, od klasycznego doładowania gotówkowego, przez darmowe spiny, cashback, turnieje i wyścigi, loterie oraz więcej. Pamiętajcie, że im bardziej dana marka zabiega o zainteresowanie, a mamy tu na myśli kasyna, tym bardziej gracz będzie doceniany w całym jego procesie gry i zabawy. Nie ma się zatem co wahać, korzystajcie z tych bonusów i wygrywajcie razem z deweloperem możliwie najwięcej pieniędzy. Ich propozycje naprawdę godne wzmianki i szczegółowego opisania. Zanim przejdziemy do spisu gier, chcielibyśmy wam zaprezentować to, co te sloty wyróżnia. Marka tworzy ich kilkanaście każdego roku.

W tym samym czasie pracuje się nad prototypami i pracami koncepcyjnymi, których efekty często spotykacie potem w sieci. To sporo, a jednocześnie pewnego rodzaju zapewnienie, że nigdy się nie znudzicie, bowiem trafiać do was będą kolejne pozycje, które wciągają, bawią i jednocześnie dają realną szansę na wygranie kasy. Wśród podstawowych funkcjonalności ich slotów znajdziemy m.in. system Wild i Scatter. Pierwszy z nich klasycznie odpowiada za wymianę symboli z planszy, czyli tym samym uruchamia fazę re-spin. Scatter z kolei to najbardziej nieprzewidywalny znaczek, bowiem może dawać darmowe spiny, mnożniki nagród, po prostu zapewniać większe nagrody czy włączać grę bonusową w formie mini gierki. Na dalszym etapie mamy jeszcze Free Spiny, które dają obroty bez ponoszenia kosztów. Ich atutem jest to, że mają wartość ostatnio granego spina, a dodatkowo mogą być – w większości przypadków – odnawialne, co w praktyce przy odrobinie szczęścia pozwoli wam grać stale za darmo. Do tego dochodzi Bonus i Jackpot. Mogą one włączyć dodatkową grę lub uruchomić tryb kumulacji, czasem także progresywnej. Jest to zatem dodatek, który skusi te osoby, które cenią sobie rozrywkę, ale przede wszystkim chcą wygrywać bardzo duże pieniądze.

Jak wyglądają konkretne mega hity od 1x2Games?

Na rynku wkrótce pojawią się głośno zapowiadane Book of Merlin oraz Big Hitter. Już teraz znać jednak możecie dla przykładu Battle Maidens, jeden z najnowocześniejszych wideo slotów, jakie widział świat. Tryb dostępny jest w wersji demo i możecie tam grać nawet za minimalną stawkę na poziomie 0,20€ od obrotu. Maksymalna wygrana gwarantuje do 20 000 razy więcej w kontekście granej wcześniej stawki, a samo RTP pokazuje nam 96% zwrotu. Bębny w stylu 5 do 4 są unikatowe, a Wild rozciągający się na całą platformę będzie dla was nie lada przeżyciem, także wizualnym. Do tego dochodzą ostatnie Space Christmas, Prison Escape czy Under the Waves i Vampire Hunters. Mieliśmy okazję sprawdzać chociażby pozycję związaną z ucieczką z więzienia, która wywarła na nas ogromne wrażenie za sprawą animacji i zastosowanych tam mini gier. Jeśli uzupełnimy to o takie gry jak The Justice Machine i Blood Bath, to w połączeniu z Roulette Diamond zapewnicie sobie unikatowe doświadczenie, które przełoży się na wideo sloty, gry stołowe i rozgrywki dodatkowe. Wszystko to możecie rzecz jasna testować za darmo, a wirtualne żetony przyznawane są niemalże w każdym znanym nam kasynie internetowym. To bezpieczne rozwiązanie, które nie będzie od was wymagało wkładu własnego, a jednocześnie da niejako kopniaka z pewności siebie, nie mówiąc o tym, że dobrze jest grać tylko w te gry, które naprawdę się nam podobają.

1x2Games to ciekawe studio, które rozwija się w błyskawicznym tempie. Ich gry będą dla was nie tylko alternatywą, ale też główną możliwości rozrywki w kasynach sieciowych, co zdecydowanie wyjdzie wam na dobre.

Napisz komentarz