Producent gier hazardowych BF Games

BF Games to wyjątkowe doświadczenie hazardowe. Potwierdza to zresztą milion graczy, którzy już skorzystali z oferty ich wideo slotów. Studio deweloperskie przygotowało dla was przygody w wirtualnych Chinach, na torach wyścigowych czy też w kosmosie. Różnorodność to jeden z wielkich atutów i możecie go poznać już teraz. Lista partnerów marki stale się powiększa, co także oznacza, że ich propozycje czekają na was w wielu kasynach internetowych, do których macie już dostęp. W naszym materiale przedstawimy wam główne mechaniki ich oferty, ale też gry, które zachwycają odbiorców z całego świata. Za sprawą tej lektury łatwiej dobierzecie odpowiednie automaty do waszych oczekiwań.

Producent gier hazardowych BF Games

Producent i dostawca gier hazardowych BF Games

O ile gracze rzadko zwracają uwagę na nazwę studia deweloperskiego, tak BF Games mogą kojarzyć nawet nowi użytkownicy firmy. Wszystko za sprawą licznej oferty wideo slotów. Inna sprawa, że są mocno charakterystyczne, a tytuły jak Bonnie & Clyde czy Taste of China po prostu wpadają w oko. Specjalnie dla was przetestowaliśmy wiele ich pozycji, kręcąc setki razy. W pierwszej kolejności musicie jednak wiedzieć, że BF Games jest legalne i posiada odpowiednie licencje. W ich szeregach pracują specjaliści, którzy nabywali doświadczenie u słynnej teraz konkurencji. Nie ma jednak sensu tego roztrząsać, jako iż ich gry są obecnie co najmniej równie dobre, co zresztą potwierdzimy poniżej.

Co znajdziecie w grach BF Games?

Studio charakteryzuje się różnorodnością, ale też przejrzystymi grafikami, animacjami i całym systemem zarządzania wideo slotem. Dzięki temu odbiorca bardzo szybko uczy się danych rozwiązań, dzięki czemu może natychmiastowo czerpać z nich korzyści i satysfakcję. Mimo wszechobecnej prostoty nie będziecie narzekać tu na nudę. Współczynnik RTP jest znany, podobnie jak minimalne i maksymalne stawki na grę, system zarządzania granymi układami i wartość danych symboli. W zależności od ilości bębnów i rzędów napotkacie tu na odrębne rozwiązania, które będą was prowadzić przez dane gry – od A do Z. Spotkacie się dla przykładu z najpopularniejszym Wild, ale też Scatter, Bonus, Jackpot czy Free Spins. To najbardziej podstawowe symbole premiowe z gier BF Games. Odpowiadają one dla przykładu za fazę re-spin, która na nowo uruchamia bębny. Dodatkowo są tu mnożniki potencjalnych wygranych, mini gry dodatkowe uruchomione po uformowaniu konkretnego układu czy też darmowe obroty, które przyznawane są na bazie ustalonych w regulaminie norm. Im więcej znaczków FS otrzymacie, tym więcej będzie samych zakręceń. Należy pamiętać, że wideo sloty mają swoje unikatowe systemy wdrożeniowe i każda gra różni się od siebie. Dlatego też Wild w Cosmic Dream może być zupełnie inny niż ten, który spotkacie w Aztec Adventure.

Oferta gier studia deweloperskiego

Wiecie już, że BF Games wypuszcza liczne wideo sloty, że są bezpieczne, szybkie i doskonałe w zakresie mechaniki. Warto zatem poznać kilka automatów, które zwracają na siebie uwagę graczy z Europy i całego właściwie globu. Poniżej krótko opiszemy wybrane pozycje, ale pamiętajcie, że wszystkie możecie testować – także za darmo przez tryb DEMO – na stronach kasynowych, które uzupełniły swoją ofertę o zestawienia studia.

  • Road Cash: Zastosowano tu unikatowy system 3 x 3, rzadko już spotykany w wideo slotach. Oprawa graficzna świetnie współgra z bębnami. Kluczowe będą tu symbole Lucky Heart, które gwarantować będą zestawy darmowych obrotów. Występuje tu zaledwie jeden zwycięski układ – ten środkowy.
  • Fibonacci: Gra ku czci słynnego ciągu, która charakteryzuje się minimalną ilością kolumn, Celem jest tu wywalczenie trzech jednakowych znaków w szyku. 3 bębny i 3 rzędy przekładają się na jeden zwycięski układ, gdzie gra toczy się bez dodatków wpływających na wydłużenie rozgrywki. Jedyne dostępne tu symbole to karty, które uzupełniane będą odpowiednimi animacjami.
  • Ramses Rising: Pierwsza gra, która zaoferowała wam 5 bębnów i 3 rzędy, a do tego aż 10 zwycięskich układów. Najważniejsze jest wylosowanie 3 znaczków Scatter, które automatycznie uruchomią fazę wywalczenia 12 darmowych obrotów na dalszą grę. Ten wideo slot dysponuje także trybem Wild i Hazardu – popularnego ze starszych automatów, dający szanse na podwojenie każdej wygranej.
  • Book of Gods: Kolejny klimatyczny tytuł nawiązujący do egipskich bogów. Symbole skarabeusza czy złotej księgi będą się wam trafiać niezwykle często (5 x 3). Tu również występuje 10 zwycięskich układów, a gracze walczyć mogą o 10 darmowych obrotów, ale też dodatkowy symbol Scatter, który losowo pojawiać się będzie na mapie.
  • Cosmic Dream: Z jednej strony niezwykle piękna animacyjnie gra, z drugiej nawiązuje do klasycznego jednorękiego bandyty. Tu również zaaplikowano tryb Gamble, dający możliwość podwojenia wygranych. Jest także opcja 10 darmowych obrotów, standardowy Wild oraz tryb gry automatycznej.

Każda z gier posiada swój tryb DEMO, który sprawi, że gracz może rywalizować bez rejestracji i ponoszenia kosztów własnych. BF Games zachęca do testowania swoich pozycji, udostępniając na chwilę obecną niemalże 30 wideo slotów najwyższej jakości. Który wybierzecie na początek?

Napisz komentarz