Producent gier hazardowych Foxium

Studio deweloperskie Foxium dla wielu starszych graczy może wydawać się całkowitą nowością. Wystarczy dać im jednak zaledwie jedną szansę, by szybko przekonać się, że czeka na was nie lada przygoda. Marka weszła na rynek za sprawą niezwykle mocnych propozycji, które bardzo szybko was kupią. Tym samym, jeśli szukaliście doskonałych rozwiązań z zakresu animacji i mechaniki ogólnej, będzie to rozwiązanie, które zwyczajnie pokochacie. Zapraszamy do naszego artykułu, który chcielibyśmy oprzeć o przeszło tysiąc obrotów, które wykonaliśmy w wybranych wideo slotach. Lista jest tu jednak długa i czekają nas kolejne przygody. Czy do nich dołączycie? We wstępie możemy zapewnić, że na pewno tego nie pożałujecie. Tu dzieją się prawdziwe cuda!

Producent gier hazardowych Foxium

Gdy poznaliśmy Foxium, podeszliśmy do tematu stosunkowo ostrożnie. Mimo setek wideo slotów, w które mieliśmy okazję grać, te widzieliśmy po raz pierwszy. Zachęciły nas przypadkowe kafelki promujące dane tytuły. Spróbowaliśmy i… szczęki opadły nam do ziemi. Z pozoru wciąż nierozpoznawalne studio opracowało gry, które absolutnie niczym nie odbiegają od tych, które mogliście kojarzyć z kluczowych deweloperów naszego świata. W grę wchodzą przede wszystkim doskonałe animacje, które jakościowo nawiązują do doskonałych produkcji filmowych. Inna sprawa, że świetnie współgra to z motywem mechaniki i wszelkimi działaniami, które możecie spotkać w samej grze. Będą zatem symboliki uruchamiające dodatkowe motywy, mini gry i inne. Opcji wyboru jest tu sporo, a do waszej dyspozycji oddano na chwilę obecną 10 jednorękich bandytów. To właśnie na nich skupiać się będzie obecnie marka. Nie ma przy tym mowy o przeskoku jakościowym. Wszystkie gry tworzą spójny program, który bazuje na nowych technologiach. Dzięki temu zobaczycie tam wszystko to, co już wam opisaliśmy.

Przykładowo w The Odd Forest zobaczycie układy graficzne znacznie wykraczające poza zdecydowaną większość tego, co już widzieliście. A to przecież dopiero początek. Musimy przy tym nadmienić, że ich oferta bazuje na kilku różnych czynnikach. Dla przykładu możecie się tam spodziewać kilku zwycięskich układów, ale też kilkudziesięciu. Różnice odnotować będzie można przy ilości bębnów czy przy systemie samego obrotu. Bez względu na wasz wybór spodziewać się można bardzo pasjonującej rozgrywki. Poza opcjami wyboru, jakie już podaliśmy, znajdziecie tam rzecz jasna przykładowo Wild czy Scatter. To dwie najpopularniejsze – obok Gamble – możliwości wyboru w każdej z gier. Oddają one dla przykładu mnożniki nagród czy też tryb re-spin lub nawet darmowe obroty. Doskonałym przykładem, wartym tu odnotowania będzie Adella: The Fortune Wielder. W grze tej znajdziecie dwie unikatowe opcje. Jedną z nich są mnożniki, które będą naliczane na podstawie zbierania podstawowego symbolu w grze. Wówczas otworzycie kufer ze złotem, który ma tu odrębną, fantastyczną wręcz animację. Drugie rozwiązanie, które zastosowano to rozwijane Wild, które pojawiać się będzie na wysokość wszystkich trzech pól, co włączy wspomnianą fazę re-spin, a ta da wam dużo więcej szans do wygrywania prawdziwej fortuny.

Producent i dostawca gier hazardowych Foxium

Popularne tytuły gier

W gronie dostępnych obecnie gier są jeszcze Stumpy McDoodles, Boom Pirates, The Great Albini, Astro Legends: Lyra and Erion, Fruitz, Lucky Bakery, The Lost Riches of Amazon oraz… jedna licencjonowana gra. Jest to Vampire” The Masquerade – Las Vegas. Pozycja absolutnie obowiązkowa dla fanów gier i mrocznych animacji z wampirami w roli głównej. Będzie to prawdziwy przysmak, w którym szybko się zakochacie. Zresztą, pomysłów wartych uwagi będzie znacznie więcej i co najważniejsze, możecie je poznawać coraz częściej. Foxium trafia do coraz to większego grona kasyn internetowych, co z kolei wpływa na rozpoznawalność marki. Jeśli będziecie szukali hitów, które wciągną was na długie godziny, ale przede wszystkim zaoferują coś unikatowego – będzie to właśnie ten pomysł.

W przypadku ich gier jeśli mówimy o RTP, wynosi one zwykle więcej niż 96%, co także jest świetnym wyznacznikiem, zwłaszcza, że wielu konkurentów oferuje nam sporo mniej. W połączeniu z unikatowymi postaciami, które kierują niemalże każdą grą, zyskacie coś… cóż, coś, co warto sprawdzić na swojej skórze. Przydatne do tego będą tryby demo. Stumpy McDoodles jest bardzo rozbudowany, ma tu system zbierania pięciu odrębnych poziomów wypłat, co warto poznać przed startem gry za realne pieniądze. Dlatego też powinniście poznać tryb DEMO. Jest bezpłatny i niemalże każde kasyno już go udostępnia. Za jego sprawą bez rejestracji i wpłat poznacie interesujący was hit. Mechanika czy zwycięskie układy lub bębny nie będą stanowiły problemu, co potem może się przekuć na lepsze efekty.

Podsumowanie

Wszystkie wideo sloty od Foxium mają oczywiście przypisane FAQ wraz z kluczowymi pytaniami i odpowiedziami. W razie wszelkich uwag do waszej dyspozycji pozostanie także obsługa klienta, która chętnie objaśni wszelkie zagadnienia i zaprosi przykładowo do trwających promocji. A tych jest coraz więcej, dzięki czemu zyskacie kolejne środki do swojej zabawy. A tych przecież nigdy nie jest za dużo. Dlatego też bez wahania – to oferta warta uwagi, którą dobrze poznać.

Napisz komentarz