Producent gier hazardowych Barcrest

Barcrest jest jednym z najstarszych deweloperów na świecie. Studio hazardowe powstało w 1998 roku w Manchesterze. Od tamtego roku dostarcza nam wysokiej jakości rozgrywki z zakresu jednorękiego bandyty. Jak zatem możecie się domyślić, w grę wchodzą bardzo klasyczne automaty, które niektórym przypominać mogą pozycje powiązane jeszcze z końcem ubiegłego wieku. Ich unikatowe podejście do tematu sprawiło, że zyskali wielką rzeszę wiernych fanów. Przez te wszystkie lata nie zmienili swojej filozofii, dzięki czemu gracze liczyć mogą przede wszystkim na prostą, szybką rozgrywkę, która poza adrenaliną zapewni jeszcze wielkie pieniądze. W naszym materiale chcemy wam przedstawić kilka ich wybranych pozycji, od pierwszych, aż do tych, które zawitały na rynku w 2019 i 2020 roku.

Producent gier hazardowych Barcrest

Ważną informacją dla fanów będzie to, że od początku swojego istnienia, czyli jeszcze od lat 90-tych, firma sprzedała aż ponad 35 tysięcy automatów, które trafiały do klubów i pubów. Obecnie znajdziecie ich także w internecie w najlepszych wirtualnych kasynach. Wiele marek online decyduje się na zaciągnięcie ich do swojej oferty. Dzieje się tak za sprawą właśnie jednorękiego bandyty. Studio deweloperskie tworzy gry błyskawiczne, które skupiają się bardziej na kilku zwycięskich układach, bardziej niż na kilku tysiącach, co znajdziecie u konkurencji. Oczywiście nie wszystkim się to spodoba, ale jak dokładnie wiemy, nie da się sprostać oczekiwaniom każdego odbiorcy. Jeśli zatem należycie do generacji, która ceni sobie bardziej tryb Gamble od Wild czy mini gierki bonusowej, trafiliście idealnie. Barcrest będzie dla was ciekawą opcją, która może się przerodzić w wielką pasję czy też… prawdziwe bogactwo. Biorąc pod uwagę, że niektóre znaki zapewnią tu przykładowo mnożnik na poziomie 5 000 – szybko zrozumiecie, że jeden spin zapewni wam sporo kasy. Bo przy stawce 1 złotych, zapewnicie sobie 5 000 złotych, a to na pewno kwota warta uwagi. Rzecz jasna wartości te zależne są całkowicie od wybranego wideo slota i takim też sposobem 7s to Burn wygląda i oferuje inne kwoty niż Cash Stax czy Hercules High & Mighty.

Producent i dostawca gier hazardowych Barcrest

Propozycja gier ze studia Barcrest

Zestaw gier, który pojawił się za ich sprawą jest obszerny i zakłada obecnie kilkadziesiąt pozycji. Mimo tego, iż Barcrest dwukrotnie zmieniał właścicieli, nie zmieniła się jednak ich filozofia. Dlatego też jakość i sam tryb gry będzie tu podobny bez względu na to, jaką grę i automat wybierzecie. Zanim zaprezentujemy wam kolejne sloty, musicie wiedzieć, że gra co prawda skupia się na klasykach, ale część z nich mimo wszystko dysponuje opcjami dodatkowymi. Mamy tu rzecz jasna na myśli przede wszystkim Wild lub Scatter w kilku formach. To one zaprezentują nam mnożniki, respiny, darmowe obroty czy po prostu znacznie wyższe wygrane niż klasycznie. Najpopularniejszy będzie jednak Gamble, który możecie zresztą kojarzyć z barów. Była to opcja szalenie popularna i niestety niemalże całkowicie zlikwidowano ją w najnowszych wideo slotach. Zapewne studia deweloperskie wystraszyły się wysokich wygranych uzyskiwanych w ten sposób. Jak pokazuje jednak praktyka i doświadczenie, były to obawy bezpodstawne, a opcja Hazardowa pozostała do teraz. Co tak właściwie gwarantuje? Otóż po każdym zwycięskim spinie pojawi się wam opcja do wybrania koloru czerwonego lub czarnego. Jeśli wskażecie właściwie, a macie na to aż 50% szans, zapewnicie sobie podwojenie środków. W niektórych grach możecie tak próbować do skutku, bez ograniczeń. Wiąże się to z ryzykiem utraty wygranej, aczkolwiek jest to opcja kusząca, która w krótkim czasie zapewnić może wielkie pieniądze.

Gdzie znajdziecie takie pomysły?

Gdzie grać? Jak prezentuje się właściwie RTP? Gry od Barcrest oferują nam najczęściej do 95% tego współczynnika. Są od tego wyjątki, aczkolwiek jest to norma, którą znać możecie z innych gier. Ten procent zwrotu inwestycji do gracza będzie dla was pewnego rodzaju wyznacznikiem, aczkolwiek nie jest powiedziane, że musicie na niego zwracać uwagę. W co zatem warto zagrać? Są tu takie hity jak Hot Slot, Hot Frootastic, Ooh Aah Dracula, Psycho Cash Beast, Rainbow Riches, Crown Gems, Emperor’s Gold, Boulder Buck, Black Magic Fruits, Wipeout, Wild Times, Reel Em In! Lobster Potty czy Rainbow Riches Leapin’ Leprechauns. Lista jak widzicie dość długa, aczkolwiek moglibyśmy ją poszerzać dalej. Rozumiemy przy tym, że ciężko jest wybrać grę, która przyciągnie was na jak najdłużej. Dlatego też przyda się do opcji tryb DEMO. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji go poznać, to informujemy, że daje on możliwość gry za darmo. Nie da się w ten sposób co prawda wygrać prawdziwej gotówki, ale kasyna internetowe pozwalają na grę bez rejestracji i wpłat. Nie ma przy tym ograniczeń czasowych, dlatego też bez trudu zrozumiecie zwycięskie układy, bębny, mechanikę czy muzykę.

Podsumowanie

Wszystko to jest przydatne, a Barcrest zadbało o dodatkowe FAQ. W kasynach sieciowych znajdziecie też dostęp do całodobowej obsługi, która w razie czego pomoże wam z tematem, który was interesuje.

Napisz komentarz