100% do 2000 zł z free spinami na start w Winota

Pieniądze i free spiny do zgarnięcia w WinotaLubimy dostawać prezenty na dzień dobry od kasyn internetowych. W związku z tym regularnie informujemy o ciekawych bonusach powitalnych na rynku. Tym razem nasz wybór padł na nową markę na rynku, jaką jest kasyno Winota. Ten operator hazardowy już na start zapewnia nie 1, a 3 bonusy. Co zatem można zyskać? Winota postawiła na więcej bonusów, dzięki czemu nie musimy wpłacać wszystkiego już na początek, tylko odpowiednio rozdzielić budżet na 3 pierwsze wpłaty. Najważniejsza jest ta pierwsza. Jak tylko założymy i aktywujemy swoje konto, możemy wybrać odpowiednią metodę płatności i złożyć pierwszy depozyt.

Przy wpłacie między 80 a 199 PLN dostaniemy bonus +100%. Jeśli jednak wpłacimy minimum 200 PLN, to wtedy nie tylko dostaniemy bonus +100%, lecz także i 100 darmowych spinów na wybrany automat. Maksymalnie możemy za pierwszym razem zgarnąć 2000 PLN, co jest całkiem wysoką kwotą powitalną. Bardzo ważne jest jednak otrzymanie bonusu. Otóż po wpłacie konieczne jest skontaktowanie się z biurem obsługi klienta, najlepiej poprzez czat na żywo, gdzie prosimy o aktywację naszego bonusu.

Jeśli mamy już na koncie dodatkowe środki i free spiny, to w ciągu 10 dni będziemy musieli spełnić warunki obrotu bonusem. Środki z bonusu +100% muszą zostać obrócone 35 razy w kasynie, natomiast wygrane z darmowych spinów podlegają 40-krotnemu obrotowi.

Kiedy już skorzystamy z pierwszego bonusu, możemy przy wpłacie drugiego depozytu poprosić o aktywację bonusu +200% do kwoty 400 złotych. W dalszej kolejności czeka na nasz jeszcze trzeci bonus od kolejnego depozytu. Tym razem będzie to cashback w wysokości 10% do kwoty 800 złotych.

Napisz komentarz