Odbierz 50 free spins za rejestrację w kasynie Hitnspin

Spiny na start w kasynie online Hit'n'SpinWiele kasyn oferuje swoim nowym klientom bonusy bez depozytu, zwłaszcza darmowe spiny. Można je dostać za założenie konta i jego aktywację. Z taką sytuacją mamy do czynienia między innymi w Hit'n'Spin. Tutaj w ramach oferty bez wpłaty można zgarnąć 50 darmowych spinów. Podpowiadamy, jak można je odebrać. Hit’n’Spin to popularne kasyno, w którym to każdy z nowych graczy może liczyć na całkiem ciekawy bonus bez depozytu. Daje on możliwość zdobycia darmowych spinów po założeniu konta. Jak to działa?

1. Na początku kliknij przycisk, który znajdziesz na naszej stronie.

2. Zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego w kasynie.

3. Wypełnij wszystkie niezbędne dane, zwłaszcza podaj swój aktualny adres e-mail i numer telefonu.

4. Pamiętaj, aby podać prawdziwe dane.

5. Potwierdź potem swój adres e-mail.

6. Potwierdź także i swój numer telefonu.

7. Twoje konto zostanie w tym kasynie aktywowane i zweryfikowane.

8. W nagrodę otrzymasz od Hit'n'Spin 50 darmowych spinów.

Otrzymane żetony do gry należy następnie wykorzystać w ciągu 3 dni w popularnej grze, jaką jest Big Bass Splash od Pragmatic Play. Mamy tu warunki obrotu ewentualnymi wygranymi, które wynoszą x3, a maksymalna wypłata na konto to 100 złotych.

Przypominamy również, że jako nowy gracz, po otrzymaniu darmowych spinów, możesz skorzystać także z pakietu powitalnego. Składa się on z 3 osobnych bonusów, dzięki którym możesz otrzymać ponad 3000 złotych i dodatkowo 200 darmowych spinów.

Napisz komentarz