Bonus bez depozytu - 15 darmowych obrotów w Dozenspins

15 darmowych obrotów do gry Golden SkullsZ dniem 7 grudzień promka została skasowana.

Cenimy sobie niektóre ukryte promocje w kasynach, dzięki którym mamy szansę otrzymać coś więcej za depozyt czy samo podanie kodu bonusowego. Dlatego też bardzo zainteresowała nas podesłana przez Dozenspins oferta, dzięki której można zdobyć 15 darmowych obrotów. Jak można je otrzymać? Dozenspins jest kasynem znanym z organizowania różnego rodzaju promocji czy turniejów. Jedna z nich ma teraz ukryty charakter i to właśnie dzięki nam można z niej skorzystać. Właśnie nam został udostępniony sekretny kod do aktywacji promocji. Konieczne jest udanie się na stronę kasyna, gdzie w odpowiednim oknie wpisujemy kod bonusowy: 15SPINOW. Następnie zaś musimy skontaktować się z czatem na żywo, gdzie nasz bonus bez depozytu zostanie aktywowany. W nagrodę otrzymamy 15 darmowych obrotów do gry Golden Skulls.

Owe free spiny wykorzystujemy na wspomnianym automacie, a wszelkie nasze wygrane trafiają na konto bonusowe. Musimy następnie nimi obrócić w kasynie co najmniej 60 razy, zaś maksymalna wygrana do wypłaty lub dalszego wykorzystania w kasynie wynosi 50 euro. Jak zatem widać, można tutaj liczyć na darmowe spiny tylko za wpisanie sekretnego kodu bonusowego!

Golden Skulls to wideo automat stworzony przez firmę NetGame. Gra ta w stylu 3D przenosi nas na Dziki Zachód, gdzieś w okolicach granicy z Meksykiem. Mamy tu do czynienia ze śmiercią, kościotrupami, kilkoma bohaterami, którzy wyruszyli na poszukiwanie legendarnych skarbów pustyni. Slot ten posiada układ 5 na 3 z 10 liniami, jak i bardzo ładną grafikę. Obok mniejszych czy wyższych wygranych można tu liczyć także na darmowe spiny, grę bonusową.

Zapraszamy także do sprawdzenia innych promocji w Dozenspins.

Napisz komentarz