3500PLN i 100 Free Spinow w top kasynie online Betsson

Nowa oferta powitalna w BetssonieBonus od depozytu na start to najczęściej poszukiwana przez graczy hazardowych oferta w kasynie. Dzięki temu można bowiem już na początku przygody z kasynem dostać dodatkowe środki na grę, które przy dobrej passie na automatach mogą zamienić się w realną gotówkę. Tak mamy teraz między innymi w kasynie Betsson, gdzie nowi klienci mogą zdobyć do 3500 złotych i 100 free spinów.

Aktualna oferta na start w kasynie Betsson to szansa dla graczy, aby zdobyć dla siebie całkiem spore bonusy. Warunkiem jest jednak to, że nigdy dotąd nie mieliśmy założonego konta u tej marki. Betsson wyklucza bowiem posiadanie więcej niż 1 konta, a w razie wykrycia oszustwa może nam usunąć środki z konta i nałożyć blokadę. Wróćmy jednak do sedna sprawy. Z nowego bonusu powitalnego możemy skorzystać od razu po założeniu konta. Podzielony został on bowiem na 3 etapy, gdzie w każdym czekają na nas prezenty.

Pierwszy etap: do otrzymania jest bonus w wysokości +100% od depozytu do 500 złotych, a także w prezencie 20 free spinów do wykorzystania w grze Fire Joker. Minimalna kwota wpłaty to 30 złotych.

Drugi etap: do otrzymania jest bonus w wysokości +50% od depozytu do 1000 złotych, a także w prezencie 30 darmowych spinów do wykorzystania w grze Starburst. Minimalna kwota wpłaty to 50 złotych.

Trzeci etap: do otrzymania jest bonus w wysokości +100% od depozytu do 2000 złotych, a także w prezencie 50 darmowych spinów do wykorzystania w grze Book of Dead. Minimalna kwota wpłaty to 100 złotych.

Nowi klienci mogą zatem wybrać jedną z kilku dróg. W minimalnym ujęciu za 180 złotych depozytu dostaniemy 155 złotych bonusu i 100 free spinów. W maksymalnym zaś ujęciu za 4500 złotych dostaniemy 3500 złotych bonusu oraz 100 darmowych spinów.

W przypadku oferty na start trzeba jednak pamiętać o warunkach bonusowych, które koniecznie trzeba spełnić. Przede wszystkim z samej oferty możemy skorzystać do 21 dni od momentu założenia konta. Nasze bonusy pieniężne od depozytu ważne będą tylko przez 14 dni i w tym czasie koniecznie trzeba je obrócić w kasynie czy kasynie na żywo 35 razy. Wygrane z darmowych spinów muszą z kolei zostać obrócone minimum 25 razy w czasie 3 dni. W każdym przypadku maksymalny zakład wynosi 25 złotych bądź 2 złote na jedną linię. Szczegółowe informacje zostały zawarte w regulaminie na stronie internetowej. Warto także przy okazji zapoznać się z innymi ciekawymi akcjami, które obecnie są aktywne na stronie internetowej marki Betsson.

Napisz komentarz