70 Free spins za rejestrację w top kasynie BetOnRed

70 spinów w BetOnRedBonusy bez depozytu są jedną z najbardziej atrakcyjnych promocji w kasynach. Można je bowiem dostać zupełnie za darmo, a przy tym można potem wyciągnąć z nich prawdziwe pieniądze. Mamy teraz świetne wieści dla ich miłośników. Otóż podpowiadamy, jak można odebrać 70 darmowych spinów w kasynie BetOnRed.

Wraz z kasynem BetOnRed mamy dla naszych czytelników jeden z najlepszych bonusów bez depozytu na rynku. Otóż każda osoba, która zdecyduje się n założenie konta w tym kasynie, może z łatwością odebrać aż 70 darmowych spinów. Takie żetony do gry możliwe są potem do wykorzystania na bardzo znanym i lubianym slocie Gates of Olympus. W czasie wypełniania danych w formularzu rejestracyjnym należy podać kod bonusowy - BETRED70. To sprawia, że oferta zostaje aktywowana i do odebrania będzie 70 darmowych spinów.

Nasze mniejsze czy większe wygrane z darmowych spinów trafią potem na konto bonusowe. Taką kwotę należy potem kwotę koniecznie obrócić w kasynie za pomocą prawdziwych pieniędzy w stosunku x30. Mamy na to tylko 7 dni. Więcej informacji znajdziemy w regulaminie na stronie internetowej.

Po skorzystaniu z takiej promocji można potem liczyć dodatkowo na pakiet powitalny, który składa się z 3 bonusów od depozytu:

1. bonus to doładowanie o wartości 100% do 600 złotych i 250 free spinów na slot Aztec Magic.

2. bonus to doładowanie o wartości 55% do 600 złotych.

3. bonus to doładowanie o wartości 100% do 600 złotych.

Do odebrania będzie zatem nawet 1800 złotych i 250 free spinów.

Napisz komentarz