Bonus 100% do 500 zł z free spins na start w 20BET

Odbierz bonus na start w 20BET20BET to marka, która wielu osobom pewnie kojarzy się z zakładami bukmacherskimi. Tymczasem ma ona również ciekawe kasyno internetowe. Właśnie o nim chcemy napisać, a w zasadzie o bonusie, jaki można zgarnąć na początek jako nowy klient. Czeka tu doładowanie pieniężne oraz darmowe spiny.

20BET przygotowało dla swoich nowych graczy dosyć ciekawa promocję powitalną, gdzie można otrzymać prezenty w ramach dwóch pierwszych wpłacanych depozytów. Już na samym początku naszym zadaniem jest wpłacenie co najmniej 80 PLN, dzięki czemu dostaniemy bonus w wysokości +100% od kwoty wpłaty. W ramach tego bonusu zdobyć można do 500 PLN. Wydaje się to małą kwotą w porównaniu do kasyn, które oferują nawet kilka tysięcy. Jednak to nie wszystko, na co można tutaj liczyć. Do odebrania jest bowiem także 120 darmowych spinów do wykorzystania na slocie Elvis Frog in Vegas. Będziemy przez pierwsze 4 dni dostawać po 30 takich spinów. Bonus pieniężny i ewentualne wygrane z free spinów należy obrócić w kasynie co najmniej 40 razy.

Od razu możemy także skorzystać z drugiej części oferty powitalnej. Tutaj podczas dokonywania wpłaty musimy wpisać kod promocyjny: 2DEP. Nasza minimalna wplata musi wynieść 80 PLN. Dostaniemy wtedy bonus w wysokości +50% do kwoty 400 PLN. Jednak to nie koniec, gdyż czeka na nas także 50 darmowych spinów do wykorzystania w grze Great Rhino Megaways. Obrót mamy dokładnie taki sam, jak w przypadku pierwszego bonusu.

Łącznie mamy szansę zdobyć do 900 PLN i aż 170 darmowych spinów, co wydaje się całkiem dobrą ofertą dla nowych graczy.

Napisz komentarz