Bonus do 2000 zł z 500 free spinów na start w PlayZilla

Powitalny bonus od PlayZillaRóżnie bywa z bonusami na start w kasynach online. Jedne oferują nam małe nagrody za pierwszy depozyt, inne zaś całkiem pokaźne, jednak rozbite na kilka pierwszych wpłat. Ciekawie zatem na tym polu prezentuje się PlayZilla, która oferuje nie tylko pokaźny bonus pieniężny, lecz i rekordową ilość darmowych spinów.

PlayZilla jest jednym z nowych kasyn na rynku, które zapewnia swoim klientom dostęp do wielu gier hazardowych czy płatności. Warto przy tym wiedzieć, że kasyno to ma polskojęzyczną stronę i płatności w PLN. Jednak jest o nim ostatnio głośno z tego względu, że zapewnia wyjątkowy bonus na start. Każdy z nowych graczy może bowiem wpłacić pierwszy depozyt do kasyna i odebrać bonus o wartości +100% do 2000 PLN. To całkiem spora suma jak na pierwszy bonus w kasynie. Taki prezent będzie ważny przez 10 dni i należy nasz bonus wtedy obrócić 35 razy w kasynie. Minimalna wpłata to 80 PLN.

Jednak bardziej rozpalający wyobraźnię jest drugi etap bonusu na start, gdyż obok doładowania pieniężnego dostaniemy również aż 500 darmowych spinów! To ogromna liczba, która jest nawet 10 razy większa niż to, co nam zwykle oferują inne kasyna. Takie spiny zostaną nam przyznane na wybrane popularne sloty z katalogu. Nie dostaniemy ich jednak wszystkich od razu. Przyznawane są one w paczkach po 10, więc należy logować się do kasyna codziennie przez pierwszych 50 dni. Nieodebrane w ciągu 24 godzin spiny niestety przepadają. Wygrane z darmowych spinów należy obrócić w kasynie 40 razy. W oby przypadkach maksymalny zakład na obrót to 20 PLN.

Napisz komentarz