Bonus na start 100% do 2 250 zł z 50 FS w BankonBet

Powitalna oferta BankonbetPoznałeś się już bliżej z kasynem Bankonbet? Jeśli jeszcze nie, mamy dla Ciebie świetną okazję do zmiany tego stanu rzeczy. Marka ta zaoferowała wyjątkowy bonus powitalny, za sprawą którego gracze zyskają podwójny dodatek startowy. Mówimy oczywiście o powiększeniu pierwszej wpłaty, jak również przyznaniu dodatkowych free spinów. Jak wygląda cały ten proces i jakich środków dokładnie oczekiwać? Standardowo, w pierwszej kolejności musicie założyć konto. Taki proces trwa na szczęście zaledwie kilkadziesiąt sekund. Zaraz po tym można od razu dokonać swojej pierwszej wpłaty. Jak informuje nas Bankonbet, trzeba przy tym po swój bonus się zgłosić, nie jest on przyznawany automatycznie.

Opcje znajdziecie w menu Mój Bonus. Po kliknięciu odpowiedniego przycisku będziecie mogli natychmiastowo wykorzystywać swoje środki. W grę wchodzi ogromna pula pieniężna, ponieważ kasyno oferuje 100% więcej do kwoty 2 250 złotych. Sporo, prawda? Warto przy tym odnotować, że minimalna wpłata to ledwie 90 złotych i już przy takich środkach możecie w pełni się cieszyć możliwościami tej firmy. A przecież rywalizować można nie tylko w popularne wideo sloty, ale też przy grach stołowych czy na żywo. Jakby jednak tego było mało, portal oferuje jeszcze zestawy free spinów.

Ile ich otrzymacie? Nawet przy minimalnej wpłacie czeka was od razu maksymalny możliwy komplet, czyli w tym przypadku 200 obrotów. Bankonbet nie wyznaczy przy tym, w jakiej grze trzeba je rozegrać. Wybór jest zatem Wasz. Free spiny będą podzielone na 10 kolejnych dni, z czego każdorazowo wywalczycie 20 sztuk do zabawy. Kto wie, może to wystarczy, by wygrać jednego z dostępnych tam jackpotów? Powodzenia!

Napisz komentarz