Bonus na start 125% do 600 Euro w top kasynie Biamobet

Odbierz bonus na start w BiamoBetBiamoBet to stosunkowo młoda marka hazardowa na rynku, która coraz poważniej walczy o swoich klientów. Jest zatem w stanie zaoferować nam sporo ciekawych promocji, jak i również powitalny bonus o wartości +125% do kwoty 600 €. Jeśli nie jesteś jeszcze klientem BiamoBet, to możesz skorzystać z wyjątkowej oferty powitalnej. Każdy z nowych klientów na etapie zakładania konta może wybrać jeden z dostępnych bonusów na start. Akurat w tym artykule najbardziej interesuje nas oferta +125% od pierwszej wpłaty. Należy ją aktywować na swoim koncie, a potem dokonać pierwszej wpłaty. Ta zaś musi mieć wartość minimum 10 €. Dzięki temu nasz pierwszy bonus przyniesie nam doładowanie o wartości +125% od pierwszej wpłaty. Maksymalnie można zdobyć do 600 €, co jest całkiem wysoką kwotą.

Należy jednak pamiętać o tym, że do spełnienia mamy także warunki związane z obrotem bonusem. Ten bowiem będzie ważny jedynie przez 7 dni. W tym czasie naszą kwotę musimy obrócić w kasynie 50 razy, gdzie za każdym razem obstawiać możemy maksymalnie do 5 € za jeden zakład. Jeśli jednak uda się nam spełnić takie warunki, to zyskamy szansę na wypłatę środków z konta.

Bardzo ważną wiadomością jest ta, że każdy z klientów może wybrać jednak inny bonus na start w BiamoBet. Czeka bowiem na nas:

Welcome Crypto Bonus +200% do 600 €,

Welcome Sport Bonus +100% do 200 €,

Welcome Bonus VIP +60% do 5000 €.

Ponadto w ofercie dostępny jest również One More Chance Bonus, który daje nam +125% doładowania od drugiej czy kolejnej wpłaty na konto. Oferta dostępna jest wyłącznie we wtorki i pomaga w zdobyciu do 250 €.

Napisz komentarz