Ekskluzywne 20 free spinów na slocie Book Of Dead w HellSpin

Darmowe spiny bez depozytu za rejestrację w kasynie HellspinBonus bez depozytu to wyjątkowa promocja w kasynach, dzięki której można liczyć na całkiem sporo ciekawych nagród. To co jest jednak najważniejsze, to odebranie takiego prezentu zupełnie za darmo. A teraz mamy ekskluzywny bonus dla naszych czytelników, który został przygotowany przez kasyno HellSpin

Mamy dziś dla Was coś wyjątkowego! Tak się bowiem składa, że nasz portal otrzymał od kasyna HellSpin nową ofertę bez depozytu. Dzięki niej można z łatwością zdobyć 20 darmowych spinów za rejestrację. Już tłumaczymy, co koniecznie należy zrobić. Należy skorzystać z linku do strony i wybrać opcję rejestracja. Po przeniesieniu na stronę HellSpin niezbędne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz założenie konta. Później zaś takie konto trzeba aktywować - poprzez mail lub sms.

Za to w nagrodę dostaje się właśnie darmowe spiny. Można je potem wykorzystać w grze Book of Dead, która jest doskonale znana większości graczom. Ewentualne wygrane ze spinów należy potem w czasie kilku dni obrócić w kasynie minimum 40 razy. Maksymalna kwota, jaką można wypłacić z darmowych spinów wynosi 50 EUR lub 200 PLN. Należy także pamiętać, że wypłata takich środków możliwa będzie dopiero po pierwszym depozycie. Przy okazji pierwszej wpłaty można zgarnąć pierwszą część pakietu na start, w ramach którego do zdobycia jest nawet 10 600 PLN i 150 darmowych spinów. Po więcej informacji odsyłamy do regulaminu promocji na stronie internetowej kasyna.

Napisz komentarz