No deposit 50 free spin tylko u nas w kasynie GGbet

Specjalna oferta na dobry początek w GGBetBardzo dużo osób ceni sobie możliwość zdobywania bonusów bez konieczności wpłaty. Takie bonusy bez depozytu należą jednak do rzadkości, więc każda sposobność jest dla graczy jak święto. Można teraz liczyć na taką akcję w kasynie GGBet, gdzie za założenie i aktywację konta nagrodą jest 50 darmowych spinów.

Osoby zainteresowane założeniem konta w kasynie GGBet, mogą zamiast klasycznej oferty powitalnej, wykorzystać nasz specjalny link. Oferujemy bowiem we współpracy z tym kasynem możliwość zdobycia bonusu bez depozytu, którym jest 50 free spinów. Taki niewymagający wpłaty bonus w postaci 50 darmowych obrotów związany jest z grą Fire Joker od Play’n GO. Zadaniem jest skorzystanie z udostępnionego linku, a następnie założenie konta. Jeżeli chcemy dostać na swoje konto wspomniane 50 free spinów, to koniecznie musimy zweryfikować się poprzez numer telefonu. Nasze free spiny pojawią się bardzo szybko na koncie i będą ważne przez 3 dni. W tym czasie należy zagrać nimi w grze Fire Joker, gdzie każdy ze spinów wart będzie 1.25 złotych. Wszystkie wygrane z free spinów trafią na nasze konto bonusowe. Maksymalna kwota, jaką możemy zdobyć dzięki darmowym spinom to 100 złotych. Darmowe obroty podlegają warunkowi 3-krotnego obrotu. Jeśli zatem uda się nam spełnić wszystkie warunki, to mamy szansę w zasadzie za darmo zdobyć dla siebie do 100 złotych - to szansa, z której wiele osób powinno skorzystać.

Można jednak oczywiście postawić na podstawową ofertę na start, która związana jest z depozytami. Za trzy nasze pierwsze wpłaty dostaniemy doładowanie konta oraz darmowe spiny. Łącznie do zdobycia będzie 4000 złotych oraz 175 free spinów na popularne spiny. Szczegóły tej oferty można znaleźć na naszej stronie, jak i w regulaminie promocji na stronie kasyna.

Napisz komentarz