Pakiet powitalny 200% do 1000€ z 50 free spins w Corgislot

Pakiet bonusów na start w kasynie CorgiSlotCorgiSlot to całkiem oryginalne i ciekawe kasyno internetowe, które wprowadziło dla swoich klientów szereg promocji. Jedną z nich jest pakiet na start, dzięki któremu można odebrać spore prezenty na początek. Jak zatem się on prezentuje? Każdy nowy gracz w kasynie CorgiSlot może skorzystać z oferty na start. Warunkiem jest posiadanie co najmniej 18 lat oraz brak wcześniejszego konta w kasynie. Na początek gracze mogą liczyć na pakiet składający się z dwóch bonusów.

Pierwszy z bonusów to 100% premii do kwoty 500 EUR. Minimalna kwota depozytu wynosi 20 EUR. Drugi bonus również wynosi 100% do kwoty 500 EUR, a dodatkowo na graczy czeka do odebrania 50 darmowych spinów, które można potem wykorzystania w grach Joker Win, Safari Sam 2 oraz Fruit Vegas. Minimalna wpłata dla tego bonusu również wynosi 20 EUR.

Łącznie w kasynie odebrać można do 1000 EUR oraz wspomniane 50 darmowych spinów. Należy przy tym mieć na uwadze konkretne warunki obrotu dla każdego z bonusów. Otóż bonus za pierwszy depozyt wymaga obrócenia środków minimum 50 razy w ciągu 3 dni, natomiast dla drugiego bonusu warunkiem obrotu jest x40. Darmowe spiny należy aktywować w ciągu 3 dni, a każdy spin jest wart 0,20 EUR. Maksymalna stawka na zakład wliczający się do obrotu wynosi 5 EUR. Więcej informacji znajduje się w regulaminie na stronie internetowej kasyna.

Napisz komentarz